انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عــــــــــوووووووضی .. هر چی بآشم ب پای اون ک نمیرسم :v
(08-08-2014، 2:43)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2014، 2:41)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه خفه شـید |: یه سریـآتون :|

با کی بودی الان|:

امید وارم با ما نباشه چون بد میبینه
(08-08-2014، 2:46)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2014، 2:43)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2014، 2:41)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

با کی بودی الان|:

شک نکن (:
دگ ب کسی سپاس نمیدم =)))

کلا دیگه عمرا بببنید سپاسایه منو ..

حامد -_- --» بدرک ...
(08-08-2014، 2:46)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

با کی بودی الان|:

تو جـو نبـآش |:

(08-08-2014، 2:46)♥♥nafas♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عــــــــــوووووووضی .. هر چی بآشم ب پای اون ک نمیرسم :v

آرععععع عشقـته دیگــه (=
(08-08-2014، 2:47)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دگ ب کسی سپاس نمیدم =)))

حامد -_- --» بدرک ...

دایورت ب ی .....(:
عشقم چته؟؟
(08-08-2014، 2:47)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دگ ب کسی سپاس نمیدم =)))

حامد -_- --» بدرک ...

من ولی بت سپاس میدمـ ... |:
(08-08-2014، 2:42)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به شما کاری دارم ؟

ن=|
یه لحظه فیلسوف بازی بد نیس ک:|
ب من چ =|
نت که میریم میگن درد و غمتو نگه دار برا بیرون از نت بخند (شکلک خنده بزار)
وقتی برا یه دوست بیرون از نت درد و دل میکنی میگه حالا بخند درددتو نگه دار واسه بعد
مشکل اینکه دردای ما همش برا تنهاییمونه در حالی که چند دقیقه درد و دل میتونه خیلی کارا بکنه