انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سخته  
چون من طرفدار  هر دوم

مثل اینکه بگن بین مامان و بابات یکی  و بگو
ولی بارسلونا یکم بیشتر
(11-08-2014، 14:03)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلا با رئال حال نمیکنم !

با بارسا هم حال نمیکنم !

بیشتر با آرسنال حال میکنم |:

نمیدونم چرا !؟!؟

فکر کنم از 8 سالگی عاشق آرسنال شدم !

زمانی که آدبایور توش بازی میکرد !

کلا تیمی نیست که جام به دست بیاره .__.

ولی جوون گری شو دوست دارم !

این دوبآره اومد حرف بزنه |:
(11-08-2014، 15:44)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 15:42)امیرحسین خفن(قبلیم بابا) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط و فقط بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآرســــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــآ
سوار ومسی نیمار عشقســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــBig Grin
با بزنما.رودریگز.تونی کروس
الونسو.کونتراوو
دیماریا
مودریچ
بیل دیگه چی؟؟؟؟؟؟
قهرمانو آخر لیگ میبینن
(11-08-2014، 15:48)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حیف دستور از بالا اومده جوابتون رو ندم 
وگرنه خودم حالتون رو میگردم 
برین خدا رو شکر  کنید

اومدیم کل کل کنیم...
نه جنگ که..
رئالی و بارسا مساوین
یه نگا به نظرسنجی بندازید
(11-08-2014، 15:49)امیرحسین خفن(قبلیم بابا) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 15:44)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 15:42)امیرحسین خفن(قبلیم بابا) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط و فقط بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآرســــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــآ
الونسو.کونتراوو
دیماریا
مودریچ
بیل دیگه چی؟؟؟؟؟؟
قهرمانو آخر لیگ میبینن

خوآهیم دید |:
دستور از بالا نیومده بگو✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 17 کم اوردیم؟!Dodgy
(11-08-2014، 15:51)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 15:49)امیرحسین خفن(قبلیم بابا) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
الونسو.کونتراوو
دیماریا
مودریچ
بیل دیگه چی؟؟؟؟؟؟
قهرمانو آخر لیگ میبینن

خوآهیم دید |:
هعـــــــــــ
فکر کنم از الان معلومه4fvf:297:
اره معلومه که شش تا و هفت تا میخورین
(11-08-2014، 15:53)امیرحسین خفن(قبلیم بابا) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 15:51)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
الونسو.کونتراوو
دیماریا
مودریچ
بیل دیگه چی؟؟؟؟؟؟
قهرمانو آخر لیگ میبینن

خوآهیم دید |:
هعـــــــــــ
فکر کنم از الان معلومه4fvf:297:

جوجه رو آخر پآییز میشمرنAngel
اینو خوب اومدی جوجرو اخر پاییز میشمرن ولی تو ی دو سه شب دیگه معلوم میشه کی سوراخهDodgy