انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نه امیررضا جنبه ی من زیاده..|:

در ضمن..مسی با پارتی بازی توپ طلا میگیره..!! هی بره پولاشو بده به اسرائیل توپ طلا بگیره..|: اون توپ بخوره وسط فرق سرش..!Sleepy
(12-08-2014، 1:10)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: همیشه حق بامنه
اینو میگم برای دفعات بعدی.
من رو داداشم تعصب دارم.میفهمی؟؟تعصب.بهش بگن بالا چشای نازش ابرو هست طرفو جزغاله می کنم.
افتاد؟؟؟
عزیزم دیگه جبهه نگیر وقتی هیچی بهت نمیگم |:

من به داداش شما توهیینی نکردم !

حالا هیچی نمیگم دور برمیداری |:
خدافظ!
ببخشید.
چی کار کنم خیلی اعصابم ریخت بهم
معذرت میخوامHeartBlush

(12-08-2014، 1:10)BŘØkəN WÏnĞŠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه امیررضا جنبه ی من زیاده..|:

در ضمن..مسی با پارتی بازی توپ طلا میگیره..!! هی بره پولاشو بده به اسرائیل توپ طلا بگیره..|: اون توپ بخوره وسط فرق سرش..!Sleepy

منبعش؟؟؟؟؟
منبع زیاد داره..بگرد پیدا میکنی..!!!

خدافظ
رئــــآل مــــآدرید
✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27
21
47.73%

بآرســـــلونآ*
✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27
23
52.27%

در کل
44 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.
[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایش نتایج ]
بارسایی ها تچکرBig GrinBig Grin
ببین من بی جنبه ام پس!!

...........

سیاست رببطی به فوتبال نداره! /اگه داشت برزیل قهرمان میشد نه المان

مسی کمک میکنه نه زهر پاشی

شما ها تا یک حبر میبینید فکر میکنید چه خبره

مسی اصلا براش مهم نیست

اصلا مال رونالدو والا
(12-08-2014، 1:14)BŘØkəN WÏnĞŠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منبع زیاد داره..بگرد پیدا میکنی..!!!

خدافظ
جان الی لینک بده
همص درکغه باور نکنید
باشگاه بارسلونا در طول تاریخ خود با کسب 80 جام معتبر و رسمی از حیث تعداد جام و به دست آوردن تمامی جام های ممکن در بین تمامی تیم های دنیا بهترین و سرآمد است. این جام ها عبارت انداز:

در اسپانیا

22 قهرمانی لالیگا 26 قهرمانی کوپادل ری (پرافتخارترین تیم رقابت ها)

10 قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا (پرافتخارترین تیم رقابت ها)

2 قهرمانی کوپادی لالیگا (سوپرکاپ جایگزین آن شد.)

در اروپا

4 قهرمانی لیگ قهرمانان (پرافتخارترین تیم در سری جدید رقابت ها از سال 1992 و چهارمین تیم در همه ی دوره ها)

4 قهرمانی سوپرکاپ اروپا 4 قهرمانی جام برندگان جام اروپا

3 قهرمانی فیرکاپ (جام یوفا و بعد هم لیگ اروپا جایگزین آن شد.)

1 قهرمانی در گرندکاپ (برای تعیین قهرمان همیشگی جام فیرکاپ)

در جهان

2 قهرمانی جام باشگاههای جهان 2 قهرمانی لاتین کاپ (جام باشگاههای جهان جایگزین آن شد.)

بعد از بارسلونا که با این 79 جام پرافتخار ترین تیم جهان محسوب می شود ، رئال مادرید با 76 جام معتبر پایین تر از بارسا قرار دارد.

عارفه رفتی با اکانتای دیگه هم رای دادی فکر کردی ما مخملی هستیم..|:
مقایسه افتخارات رونالدو با مسی

✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27

افتخارات مسی 

✘----> کل کل رئآلی ها و بارسایی ها <----✘ 27