انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لعنت به دنیای مجازی ِ ما آدم‎های واقعی!(بیا تو یه چیزی بگم)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یک سره می‎روم سر اصل مطلب..دلم از تکنولوژی خیلی خیلی پره این روزها، خیلی از ماها از هم دور شده‎ایم، چرا؟ چون مثلا هفته‎ای یک بار به هم اس ام اس می‎دهیم، یا توی وی چت پست‎های همدیگر را می‎خوانیم، توی وایبر برای هم پی ام می‎گذاریم، توی لاین کامنت‎های هم دیگر را جواب می‎دهیم، یا توی فیس بوک روز به روز عکس‎های لحظه به لحظه‏ی همدیگر را می‎بینیم…

انقدر این هفته دلم از تکنولوژی و هر چه به آن مربوط می‏شد پر شده بود که طی یک عملیات یک هویی ِ سریع(!) از همه‌ی همه‎ی این نرم افزارها زدم بیرون! به جز وایبر، آن هم به دلیل ِ کاهش هزینه‎های شارژی تلفن همراهم!

با هر طور منطق و توجیه نتوانستم قبول کنم که هر کدام از این‏ها از دیدارها و قرارهایمان شیرین‎تر باشد، هیچ کدام از سلام‏های” پی ام”ی برایم گرمای سلامی را نداشت، وقتی که دوستانم را می‎بینم و دستانشان را می‎گیرم و بهشان سلام می‎کنم! دلم از تکنولوژِی گرفته بود چون بارها و بارها خیلی‎ها از من دلخور شدند، چون آنطور که باید نتوانستم احساساتم را بنویسم، که توی اس ام اس‏‌ها یا پی ام‏هایم هم، همانطور منتقل شوند!

جایی خواندم "ما نسلی هستیم که از …typing ها خاطره داریم”، دلم برای خودمان و نسلمان سوخت! همین ما دهه شصتی‎ها و هفتادی‎ها که کَل کَل‎ها و ادعاهایمان گوش همه را پر کرده، با همین تکنولوژی معلوم نیست چه بر سر خودمان آوردیم! با همین تکنولوژی ِ لعنتی…

هر چه قدر هم خیلی‏ها مرا "مامانبزرگ”و "امل” و خلاصه کلی از این واژه‏ها که نشان از طرز فکر قدیمی آدم‏ها دارد، خطاب کنند، من هنوز هم برای بوی ِ کتاب می‎میرم (نه اینکه شب و روز کتاب بخوانم، نه)، نامه نوشتن را به هزار تا از این اس ام اس‎ها و پی ام‏ها ترجیح می‏دهم، قرارها و دیدارهایمان برایم شیرین‎تر و خوش مزه تر از اِن بار تلفنی صحبت کردن و چت کردن است … خلاصه من همچین آدم ِ از تکنولوژی رانده و در دنیای ِ قدیم مانده‎ایم! بعله!
فوق العاده:'(
مرسي،عاليي
خیلی قبول ندارم ولی قشنگ بود
مرسی
خدایی راست میگی ها من قبلا بیشتر وقتم رو به کتاب خوندن میگذروندم اما حالا بازم زیاد کتاب می خونم اما خب تا اون جا که حساب کردم امروز حدود 10 ساعت پای اینترنت بودم و فلشخور و وب و ....
لعنت به این اینترنت که ما رو از کارو زندگی انداخت
ای داد دست رودلم نزارUndecided
خیلی زیبا بودnky
ولی من خودم نمیتونم ازاین وایبر و فیسبوکو..بیام بیرون...
عالی بود |":
cryingاهههههههههه
عالی بودSmile
صفحه‌ها: 1 2