امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لعنت به دنیای مجازی ِ ما آدم‎های واقعی!(بیا تو یه چیزی بگم)

یک سره می‎روم سر اصل مطلب..دلم از تکنولوژی خیلی خیلی پره این روزها، خیلی از ماها از هم دور شده‎ایم، چرا؟ چون مثلا هفته‎ای یک بار به هم اس ام اس می‎دهیم، یا توی وی چت پست‎های همدیگر را می‎خوانیم، توی وایبر برای هم پی ام می‎گذاریم، توی لاین کامنت‎های هم دیگر را جواب می‎دهیم، یا توی فیس بوک روز به روز عکس‎های لحظه به لحظه‏ی همدیگر را می‎بینیم…

انقدر این هفته دلم از تکنولوژی و هر چه به آن مربوط می‏شد پر شده بود که طی یک عملیات یک هویی ِ سریع(!) از همه‌ی همه‎ی این نرم افزارها زدم بیرون! به جز وایبر، آن هم به دلیل ِ کاهش هزینه‎های شارژی تلفن همراهم!

با هر طور منطق و توجیه نتوانستم قبول کنم که هر کدام از این‏ها از دیدارها و قرارهایمان شیرین‎تر باشد، هیچ کدام از سلام‏های” پی ام”ی برایم گرمای سلامی را نداشت، وقتی که دوستانم را می‎بینم و دستانشان را می‎گیرم و بهشان سلام می‎کنم! دلم از تکنولوژِی گرفته بود چون بارها و بارها خیلی‎ها از من دلخور شدند، چون آنطور که باید نتوانستم احساساتم را بنویسم، که توی اس ام اس‏‌ها یا پی ام‏هایم هم، همانطور منتقل شوند!

جایی خواندم "ما نسلی هستیم که از …typing ها خاطره داریم”، دلم برای خودمان و نسلمان سوخت! همین ما دهه شصتی‎ها و هفتادی‎ها که کَل کَل‎ها و ادعاهایمان گوش همه را پر کرده، با همین تکنولوژی معلوم نیست چه بر سر خودمان آوردیم! با همین تکنولوژی ِ لعنتی…

هر چه قدر هم خیلی‏ها مرا "مامانبزرگ”و "امل” و خلاصه کلی از این واژه‏ها که نشان از طرز فکر قدیمی آدم‏ها دارد، خطاب کنند، من هنوز هم برای بوی ِ کتاب می‎میرم (نه اینکه شب و روز کتاب بخوانم، نه)، نامه نوشتن را به هزار تا از این اس ام اس‎ها و پی ام‏ها ترجیح می‏دهم، قرارها و دیدارهایمان برایم شیرین‎تر و خوش مزه تر از اِن بار تلفنی صحبت کردن و چت کردن است … خلاصه من همچین آدم ِ از تکنولوژی رانده و در دنیای ِ قدیم مانده‎ایم! بعله!
لعنت به دنیای مجازی ِ ما آدم‎های واقعی!(بیا تو یه چیزی بگم) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، Wanton ، Archangelg!le ، الهه 1379 ، حقوقدان انجمن ، ~~SARA:HIVA~~ ، Nυмв ، "تنها" ، خیس خاطره ، مهربان ترین دختر دنیا ، یاسی@_@ ، جیگیل ، p@ria ، رجب 12354 ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، _PαяαиÐ_ ، ~ALONE GIRL~ ، Andy Biersack ، Brooklyn Baby ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، hanie directioner ، موناجون خوشگل
آگهی
فوق العاده:'(
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
مرسي،عاليي

پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
خیلی قبول ندارم ولی قشنگ بود
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
خدایی راست میگی ها من قبلا بیشتر وقتم رو به کتاب خوندن میگذروندم اما حالا بازم زیاد کتاب می خونم اما خب تا اون جا که حساب کردم امروز حدود 10 ساعت پای اینترنت بودم و فلشخور و وب و ....
لعنت به این اینترنت که ما رو از کارو زندگی انداخت
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
ای داد دست رودلم نزارUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
آگهی
خیلی زیبا بودnky
ولی من خودم نمیتونم ازاین وایبر و فیسبوکو..بیام بیرون...
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
عالی بود |":
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
cryingاهههههههههه
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
عالی بودSmile
....
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نشانه های یک عاشق واقعی !
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
  تست گرایش اصل ( واقعی )
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  عشق واقعی چیه<بیا تو جوابت مهمه>
Shocked عکس واقعی لیلی و مجنون در فرانسه!
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
  صبحا که ازخواب پامیشی اولین چیزی که به ذهنت میرسه چیه
  وضعیت کشور ایران به معنای واقعی در این تصویر.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان