انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفـتـگوی آزاد [206]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
غزلیـ؟!

میـشه پیامتو باز کُنی؟!

دیروز تو یه جای دیگه تصویر زمیـنه پروفایلمو میخواستی!
چرا کسی حرف نمیزنه
(20-09-2014، 10:01)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 9:58)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 9:57)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 9:54)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 9:52)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیشته کیشته -_-

رها ._.!♥

خوبی فاطی؟؟؟

آماده ای عایا؟؟؟
بهترم (:

تو چی ؟

نچ :/ نه گیف نه کتاب ن کفش ._.

من قراره ترک تحصیل کنم دلتون آبب ^_^

عالی(:

زحمت کشیدی!
خسته نشی یه وقت:|
^_^

ن قربونت D:

هنوز  تازه از سفر اومدم میخوام یکم استراحت کنم ._.

کتابا رو گرفتم کرک و پرم ریخت فاطی!!!

رنگم شد گچ دیوار:|
تاریخ معاصر:|
هی چ تاریخ سنگینی:|
از چه درسی متنفرین
سلام... *____-

همین الان یهویی بدون این که بدونم کی هست کی نیست اومدم...^___^

:\
(20-09-2014، 10:02)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 10:00)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 9:59)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از الا بچه ها سر من دعوا گرفتن

دیروز دوستم ریحانه زنگ زده میگه با دلارام حرف زدی نزدی

امروز دوستم دلارام زنگ زده میگه با ریحانه حرف نزن

من الا دقیقا موندم این وسط چه گلی به سر بگیرم از دست این دوتا

با هیچکدوم حرف نزن:|

نمی تونم

اخه بعد هر دو میرن شایعه میسازن که خودشو میگیره

بد بخت من از دست این دو تا امسال دیوونه میشم

غلط کردن-_-

بزن تو دهنشون خون بالا بیارن!

انقدر از این لوس بازیا بدم میاد
(20-09-2014، 10:06)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از چه درسی متنفرین
ریااااااااضی ازش منتفرم
(20-09-2014، 10:06)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از چه درسی متنفرین

عربی:|
(20-09-2014، 10:07)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 10:02)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 10:00)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2014، 9:59)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از الا بچه ها سر من دعوا گرفتن

دیروز دوستم ریحانه زنگ زده میگه با دلارام حرف زدی نزدی

امروز دوستم دلارام زنگ زده میگه با ریحانه حرف نزن

من الا دقیقا موندم این وسط چه گلی به سر بگیرم از دست این دوتا

با هیچکدوم حرف نزن:|

نمی تونم

اخه بعد هر دو میرن شایعه میسازن که خودشو میگیره

بد بخت من از دست این دو تا امسال دیوونه میشم

غلط کردن-_-

بزن تو دهنشون خون بالا بیارن!

انقدر از این لوس بازیا بدم میاد