انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفـتـگوی آزاد [206]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: دور زدن جریمه :/

اکانت اصلیش چرا محروم شده؟
(19-09-2014، 19:53)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: دور زدن جریمه :/

اکانت اصلیش چرا محروم شده؟

فک کنم تبلیغ ..

هی رضا .. ب پست اصلی سپاس ندادی !

ایسان تو هم ندادی >_<!
سحر من چن ماه پیش ه.ک شدم حالا این یارو که هکم کرده هر غلطی دلش میخواد با اکانت من میکنه من چن روز نبودم بعد که اومدم دیدم اکانتم پر شده از پ.خ های تبلیغ بعد از شیوا محرومم کرد

خانوم سام وان من این اکانتا رو فقط واسه یاسمین درس میکنم که ارتباطمون قطع نشه پس خواهشا بن نکن
(19-09-2014، 19:56)-_____- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانوم سام وان من این اکانتا رو فقط واسه یاسمین درس میکنم که ارتباطمون قطع نشه پس خواهشا بن نکن

محرومی و نباید باشی :|
رزی فرید به نسخه ات سپاس داده (F A R I D) @_@

منم میخوام -__-
یاغی هم از این چیزا زیاد میگفتkaffe2
نقل قول: سحر من چن ماه پیش ه.ک شدم حالا این یارو که هکم کرده هر غلطی دلش میخواد با اکانت من میکنه من چن روز نبودم بعد که اومدم دیدم اکانتم پر شده از پ.خ های تبلیغ بعد از شیوا محرومم کرد

فک نمیکنم ه.ک شده باشی..

رمزتو به کیا داده بودی؟
(19-09-2014، 19:57)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-09-2014، 19:56)-_____- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

محرومی و نباید باشی :|
من تبلیغ نکردم کسی که هکم کرده گ*ه اضافی خورده
نقل قول: هی رضا .. ب پست اصلی سپاس ندادی !
امروز زیاد سپاس دادم kaffe2
(19-09-2014، 19:58)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: سحر من چن ماه پیش ه.ک شدم حالا این یارو که هکم کرده هر غلطی دلش میخواد با اکانت من میکنه من چن روز نبودم بعد که اومدم دیدم اکانتم پر شده از پ.خ های تبلیغ بعد از شیوا محرومم کرد

رمزتو به کیا داده بودی؟ :|
هیشکی