انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگـوی آزاد [ 208 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-09-2014، 15:25)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرد دیگه :|||||||||||

آخه بعضی از مدرسه پسروونه ها دبیراشون زنن .. :|||||

مرد باش خیلی بَده ما ی سال معلممون مرد بود نمیتونستم از جامون تکون بخوریم از ترسمون :||||
سلام به دانش آموزان میهن اسلامی |:
(23-09-2014، 15:27)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2014، 15:25)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرد دیگه :|||||||||||

آخه بعضی از مدرسه پسروونه ها دبیراشون زنن .. :|||||

مرد باش خیلی بَده ما ی سال معلممون مرد بود نمیتونستم از جامون تکون بخوریم از ترسمون :||||

نه زیاد بد نیست :|
باهاشون بیشتر رفیقیم
مام یه معلم مرد داشتیم/:خیلی خوب بود اسمش اقای کیمیایی بود،بهش میگفتیم شیمیایی^.^
(23-09-2014، 15:30)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باهاشون بیشتر رفیقیم

خو ما هم با معلمامون رفیقیم :||
(23-09-2014، 15:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2014، 15:30)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باهاشون بیشتر رفیقیم

ما همه با هم رفیقیم V:
(23-09-2014، 15:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
باهاشون بیشتر رفیقیم

آفرین :-)

(23-09-2014، 15:34)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
باهاشون بیشتر رفیقیم

ما همه با هم رفیقیم V:

از وقتی کفش تن تاک میپوشم …
همه با هم رفیق شدیم ^__^
سلـــــــــــــــآمConfused
من با اقای کیمیایی رفیق بودم^.^کلی فونت برام ریخت^.^
(23-09-2014، 15:36)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با اقای کیمیایی رفیق بودم^.^کلی فونت برام ریخت^.^

برو باهاش ازدواج کن خو :|||

چ با افتخار هم میگه :||||