انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگـوی آزاد [ 208 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اواتارم چطوره؟
(22-09-2014، 15:42)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدای رپ ن مهرزاد ؟

اره :|
(22-09-2014، 15:44)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 15:41)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 15:40)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 15:39)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 15:38)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا ._. ..

بگیرش .-. ..
تو باید بگیری .-.  

حالا وقت برای این حرفا هست .-.

ببین اینا چی میگن یکم بخنیدم ._.

متاسفانه جا نمیشه تو دست :vv

خوب بودا (..)--+ (

:| ..

دیگه حیف ک تابستون تموم شد ( ..)

) +--( .. )--+ (

(._.)--+ (

چند ساعت دیگه مونده امیدتُ از دست نده ._. ..

T_T
(22-09-2014، 15:43)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 15:32)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام

من عاشق ریاضیم و هر درسی بهش مربوط میشه(((:
به این میگن یه ادم عاقل و با شعور ^_^

چقد با شعوره ^_^* ..

یاد بگیرید نفهما .___.

بلی بلی...

ب خصوص گسسته و هندسه تحلیلی♥

مخصوصا دبیرش((:
چندتا درس دیگه مونده خسته شدم -_-

دینی هم خوبه :hiccp:
(22-09-2014، 15:43)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ادبیات فارسی خوبه :hiccp:
خَــف میدونی ینی چی !؟ :/

نقل قول:
بدم میاد از تو میمون خر میخندی میشی تو شبیه **تر :>
:|
(22-09-2014، 15:44)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان عصره -_-

.__. آه آیسان ای عشق دیرینه ی من ...

شتر سوار بر خر سیفیدت شاید این جمعه بیاید شاید .__.

صبر دلشته باش گلم ._.

ینی زده زیر قولش؟ cry girl

عاشقانه باش ولی نه از نوع ادبیاتی :||

.___. صبر ایوب میخواد .___.
نقل قول: نه اون ک نه:|

اون تو تابستون خوبه :V

تو مدرسه ها دلیلش رو برات گفتم چرا نه :|

واییی دهنت فاطی باز یادم انداختی >______<

عوضی >_<
چرا دیگه تو کلا بدت میاد D:

آی نو .__.

خخخ ^_^

دومی v: ..
(22-09-2014، 15:45)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اواتارم چطوره؟

خز و قدیمی :|
(22-09-2014، 15:44)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهرزاد تستای کنکور رو آوردی .-. ؟

(22-09-2014، 15:44)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 15:42)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2014، 15:41)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
شما از من هیچی نمیدونید -_-

اونو ک میدونم از عکس بدت میاد ._. ..

من منظورم ی چی دیگه بود v: ..

نه اون ک نه:|

اون تو تابستون خوبه :V

تو مدرسه ها دلیلش رو برات گفتم چرا نه :|

واییی دهنت فاطی باز یادم انداختی >______<

عوضی >_<

دهن کودوم فاطی ؟ :|

-_-