انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _گـفتگـوی آزاد 212 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوش به حـآلش ._.

اینقــده زبون دآرن (..)-------+

_

من بدبخ همیشه کم میـآرم یـآ بحثو تموم میکنم ._.
(09-10-2014، 14:49)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:47)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رِضـا فَنـدَک میـخـوای؟؟

:V

لامپ رو ک با فندک روشن نمیکنن ._.

(09-10-2014، 14:46)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:44)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: رضا و خجالت ؟ :|||||||||||
-_-

حلقه ای .^.

تاخیری :|

بیشعور:|

اِ راس میـگِه خخخخ

لامپ نیـس فـانُـوسِه :V
(09-10-2014، 14:48)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:43)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:40)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: این جریان لامپ رو وسط نکش رضا -_-*

خجالت بکش ._. !

میخوای روشنت کنم (..)--+ ؟
میتوی مامانتو روشن کنی :>

مامانتو (..)--+ ؟

با هم روشنتون میکنم (..)
مامانت روشنه اره ((: ؟؟

خو برو واسش لامپ بخر ی وخ کم نیاره (:

شما پسرا که با حلقه ازداج اینکارارو میکنید (((:

اعصاب ندارم درباره این چیزا کَل کَل کنم پ دیه حرف این لامپ رو نزن !!
مامانت ._. ؟

نمیدونم (..)

باید بیام بررسی کنم (..)--+
(09-10-2014، 14:49)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:48)♥LOvE StoRy♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُز ؟ ._.

شما ؟!

مهم نی :/

فقط میگم میشه یه جوک بگم تو اخطار ندی؟ .-.
کلمات بدشم سانسور میکنم ~_~
(09-10-2014، 14:49)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیشعور:|

متاسفانه ب تو رفتم -_-
داستان (..)---+ (((:

حلقه ایا دس دس حلقه ایا :V
(09-10-2014، 14:49)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:47)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:45)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:39)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این جریان لامپ رو وسط نکش رضا -_-*

خجالت بکش ._. !

رضا و خجالت ؟ :|||||||||||
همه میگفتن رضا خیلی بیشعوره ((:

گفدم شاید یکم ادب داشده باشه ._.

پسرا که از شرم و حیا بویی نبردن (:

آبرو دخترا واسشون بــازیه .__.

بعضی پسرا خیلی هم بچه خوبین (..)--+
همشون ی گوهیــ*ن ((:

آخرش با کلید لامپ روشن میکنن (..)--+
(09-10-2014، 14:51)♥LOvE StoRy♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:49)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:48)♥LOvE StoRy♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُز ؟ ._.

شما ؟!

مهم نی :/

فقط میگم میشه یه جوک بگم تو اخطار ندی؟ .-.
کلمات بدشم سانسور میکنم ~_~
بزار ..

-----------

من برم .. خدافظ !
(09-10-2014، 14:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داستان (..)---+ (((:

بله ؟
(09-10-2014، 14:51)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:48)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:43)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 14:40)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوای روشنت کنم (..)--+ ؟
میتوی مامانتو روشن کنی :>

مامانتو (..)--+ ؟

با هم روشنتون میکنم (..)
مامانت روشنه اره ((: ؟؟

خو برو واسش لامپ بخر ی وخ کم نیاره (:

شما پسرا که با حلقه ازداج اینکارارو میکنید (((:

اعصاب ندارم درباره این چیزا کَل کَل کنم پ دیه حرف این لامپ رو نزن !!
مامانت ._. ؟

نمیدونم (..)

باید بیام بررسی کنم (..)--+
کور هم خو هسی نمیبینی ((:

مامانت ((:

حلقت کجاس (: ؟؟ اون زیره ؟؟ (:

گفدم بسه ! نمیخوام محروم شم !