انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _گـفتگـوی آزاد 212 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-10-2014، 20:33)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُزی راحته نترس نوری بت یاد میده چجوری نصبش کنی ((= :V

من نمیتونم >__<
(09-10-2014، 20:33)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُزی راحته نترس نوری بت یاد میده چجوری نصبش کنی ((= :V
مگه میخوام ازون کارا بکنم ؟ :|||| =)
(09-10-2014، 20:33)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی جونم ._.*

وقتی پ.خ رو بستی من چجوری بفرستم برات ؟ ._.
اوه .. الان بازش میکنم (..)

نورا و مرضی هر دوتاتون اواتاراتونو عوض کنین ._.
(09-10-2014، 20:33)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رها کم پیدایی(:
من خوبم!
تو چطوری?

تو هم کم پیدایی اهورا!!! من با اسمت مشکل دارم نمیشه مخفف کرد:||||

خوبه که خوبی!

الان از درمانگاه اومدم یه سرم و آمپول!!! درد داره!!!
چیرا رُزی ؟ >_<

باشه رزی خودم بت توضی میدم :|

نوری کدومو میخواد نصب کنه ؟ ..
(09-10-2014، 20:29)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرزام !
هوم؟
(09-10-2014، 20:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیرا رُزی ؟ >_<

نوری کدومو میخواد نصب کنه  ؟ ..

عوضش کن ، خوب نی .-.

(..)--+ Heart
(09-10-2014، 20:35)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 20:33)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رها کم پیدایی(:
من خوبم!
تو چطوری?

تو هم کم پیدایی اهورا!!! من با اسمت مشکل دارم نمیشه مخفف کرد:||||

خوبه که خوبی!

الان از درمانگاه اومدم یه سرم و آمپول!!! درد داره!!!

اهورا?هوری قوری:|
هوریه هورااا:|
این همه مخفف._.

مریض بودی?
(09-10-2014، 20:36)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 20:29)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرزام !
هوم؟

سلام :|
باشه (:

نوشیکا ؟ :|
(09-10-2014، 20:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیرا رُزی ؟ >_<

نوری کدومو میخواد نصب کنه  ؟ ..

نمیدونم کدوم :/

رزی اصن سخت نیس -_-

شانسی بزن درست از آب در میاد :| 

مث خودم :|