انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
دوست عزیز چی کارشون داری صحبت میکنن ما میخونیم دیگه حالا خطابش به هر کی میخاد باشه
میخاد به در بگه دیوار بشنوه اصن Smile
(25-10-2014، 23:59)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 23:54)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 23:48)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 23:43)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا چت تکنید دوستان 

اقا علی رضا چرا نمیری پی وی نصیحت کنی ؟!؟!؟!؟ 

شما که میگی طرفم سارا خانومه خب اینجا تا اونجایی که میدونم چت ممنوعه

هیییییییییییس!SleepySleepySleepy
احساس خطر کردین؟
طرفم سارا خانومه.طرف مقابل بحث برا من اونه.مطلب اما عمومیه.
پارازیت ننداز عَیزم.Wink
هع... مثلا چه خطری ؟؟!!!

خب شما میگی من فقط طرفم سارا خانومه با دیگرون کاری ندارم این خصوصی باشه بهتره تا عمومی چون خودتون دارید میگید مطلب عمومیه بعدش میگید طرفم فقط سارا خانومه خب شما اکثریت و رد کردین و گفتین فقط سارا خانوم پس در نتیجه عموم این وسط کاره ای نیست -_^

تازه این قانونو من از خودم نساختم که میگن اینجا نباید چت کرد مگر نه اخطار میگیرین

طرفم ساراس چون قبلن 100بار با شما ها بحث شده.ن شما مارو میفهمی ن ما سمارو.عموم بیان بحرفن.چیکار داریم آخه.جواب میدیم.جواب شما و هیچکوکو اصلن ندادم.وقتی میخای بحثو خراب کنی، خطابم شماها نخاهی بود.ولی شما ک جز خواصین باباWink
بله چون عقایدمون با شما فرق داره که نه شما چیزی از ما دستگیرتون میشه و نه ما 

چرا حرفه الکی میزنید من چی گفتم که میگی بحثو خراب میخوای بکنی گفتم دوستان برید پی وی اینجا چت ممنوعه شما اینو نمیگیری انتظاره من چیه دیگه 

باشه شما خوبی شما خاص تری...!!!¡¡¡
(25-10-2014، 23:57)~~SARA:HIVA~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 23:54)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 23:48)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 23:43)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا چت تکنید دوستان 

احساس خطر کردین؟
پارازیت ننداز عَیزم.Wink
هع... مثلا چه خطری ؟؟!!!

خب شما میگی من فقط طرفم سارا خانومه با دیگرون کاری ندارم این خصوصی باشه بهتره تا عمومی چون خودتون دارید میگید مطلب عمومیه بعدش میگید طرفم فقط سارا خانومه خب شما اکثریت و رد کردین و گفتین فقط سارا خانوم پس در نتیجه عموم این وسط کاره ای نیست -_^

تازه این قانونو من از خودم نساختم که میگن اینجا نباید چت کرد مگر نه اخطار میگیرین
لطفا به حرفاي خود ادامه بديد،مزاحمتون ديگه نميشم..!

مزاحم نمیشی؟واقعا ک.شرمنده.ولی جاشه ک بگم متاسفم براتون.کارتون زشت بود.جوابی نداشتین حداقل احترام میذاشتید و مث پستای قبل محترمانه میپیچوندید.کار قشنگی نکردین سارا خانوم.
(26-10-2014، 0:00)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوست عزیز چی کارشون داری صحبت میکنن ما میخونیم دیگه حالا خطابش به هر کی میخاد باشه
درسته ولی یه جوری میگه انگار درست پریدم وسطه خرفشون اروم اومدم گفتم اینجا چت ممنوعه تازه نقل قول نگرفتم ارسالی دادم اینو من نمیگم به خدا قانون انجمنه
(26-10-2014، 0:03)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 23:59)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اینجا چت تکنید دوستان 

احساس خطر کردین؟
پارازیت ننداز عَیزم.Wink
هع... مثلا چه خطری ؟؟!!!

طرفم ساراس چون قبلن 100بار با شما ها بحث شده.ن شما مارو میفهمی ن ما سمارو.عموم بیان بحرفن.چیکار داریم آخه.جواب میدیم.جواب شما و هیچکوکو اصلن ندادم.وقتی میخای بحثو خراب کنی، خطابم شماها نخاهی بود.ولی شما ک جز خواصین باباWink

چرا حرفه الکی میزنید من چی گفتم که میگی بحثو خراب میخوای بکنی گفتم دوستان برید پی وی اینجا چت ممنوعه شما اینو نمیگیری انتظاره من چیه دیگه 

همیشه انقد سطحی نگرین؟
ب پستای قبلی نگا کنید.علاوه بر طرز فکرمون،نگاهمون هم فرق داره.
(26-10-2014، 0:05)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2014، 0:03)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
احساس خطر کردین؟
پارازیت ننداز عَیزم.Wink
هع... مثلا چه خطری ؟؟!!!

همیشه انقد سطحی نگرین؟
ب پستای قبلی نگا کنید.علاوه بر طرز فکرمون،نگاهمون هم فرق داره.

شما جالبه با چت کردن نگاهه فرد رو هم تشخیص میدین به هر حال 

موفق باشی
(26-10-2014، 0:05)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2014، 0:00)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسته ولی یه جوری میگه انگار درست پریدم وسطه خرفشون اروم اومدم گفتم اینجا چت ممنوعه تازه نقل قول نگرفتم ارسالی دادم اینو من نمیگم به خدا قانون انجمنه
نه خب اونا دارن درباره موضوع بحث میکنن
نمیخاد باهام بحث کنه اشکالی نداره که
نه بحث اجباریه نه انتخاب طرف بحث
[ -> ]

مشکل اینجاس دیوارا خودشونو زدن ب خ*ی*ت.
شب خوش آقایون.

درضمن بهتر بود اگه حرفی داشتین وسط بحث ب جای سکوت،حرف میزدین.ن اینکه الان حاشیه بسازین.جالبه برام!Exclamation
(26-10-2014، 0:09)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مشکل اینجاس دیوارا خودشونو زدن ب خ*ی*ت.
شب خوش آقایون.
شما دو بار زیر حرفت زدی مگه قرار نبود دیگه ازم نقل نگیری
شبتون نیلوفری
12 ساعت نبودم جنگ شده!!

کاری ندارم سر چی بحث میکین ولی صفحه شیش محمد حرفی زد که واجب شد دربارش بنویسم
حقم داره

دختتر عمار یاسر مثل پدرش زبون تندی داشت
تو جنگ صفین باز بون گزندش سربازای امام علی رو روحیه میداد
ماه ها از شهادت حضرت علی میگذشت
معاویه شده بود پادشاه!!!
بر اساس ظلم و ستم کارگزار شهر مدینه
بسر بن ارطاط
این خانوم میاد پیش معاویه

کاری ندارم
شکایتش رو که میکنه معاویه درست حسابی جواب نمیده
میگه یه بار رفتم پیش علی شکایت حاکم رو بردم

(سر نماز بود
منتظر واستادم تا نمازش تموم شه
با نیکخویی ازم پرسید چه شده
شکایت کردم
اشک از چشمانش سرازیر شد و دستانش رو به اسمان برد
گفت خدایا خودت میدانی که من او را به چنین کاری امر نکردم و او را از حق جدا نکردم
پس نامه ای نوشت
ای؟
هر انچه که در دست تو است(نامه من) در دستت نگه دار تا حاکم بعدی بیاید

بفرما
نامه حکومت داری به مالک اشتر نخعی رو مطالعه بفرما
میبینی درباره ظلم به رعیت چی گفته.....

وقتی حضرت علی خلیفه شد
این جمله رو گفت

حق مردم که به نا حق برده شده
حتی اگر مهریه زنان و قباله کنیزان باشد
آن را میستانم و به بیت المال باز میگردانم

اینم برای زمان عمر ملعون
ابو هریره لعنه الله علیه
وقتی حاکم بحرین شد یه اسب داشت
عمر چند سال بعد ازش تحقیق کرد دید صد ها اسب خریده هیچ!
کلی کنیز و کاخ و .....
احضارش کرد
از پشت گردنش گرفت کشیدش تو مسجد مدینه و ادامه داستان!

حساب چنین افرادی با خداست!
اگه این جا کسی از اختلاص نمینویسه
برای اینه که کسی این جا اختلاس نمیکنه
ولی بد حجاب داریم

اون بحثا رو بگید منم بدونم تا جواب سوال هاتون رو بدم!
علیرضا شاید خسته بوده خواسته از سر وا کنه!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36