انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
در ضمن من میخام راحت باشم و صرفا هیچ علاقه ای ندارم ک خودمو با چادر خفه کنم چون ی سری پسر فکر مریض دارن
Dodgy
پسرا تحریک بصریشون بیشتره
و گرنه مریض نیستن
تا حالا هم کسی با چادر خفه نشده!
اعتراض دارید که چرا پسرا اینجورین به خدا بگید
چرا پسرا نه چرا پسرای این دوره این جورین مثلا دوره بابای من که نمیدونست تل چیه یا به دخترا تیکه نمی انداختن دولت وظیفشه ارازل اوباشا رو جمع کنه تو کوچه ی ماکه ماشالله پسرا مواد ردوبدل میکنن
با دخترا خونه روبرویی ما یه غلطایی میکنن AngryDodgy
از موضوع منحرف نشید....
چه ربطی بهوارازل اوباش داره
حرف دینه
من ب اعتقادات شما احترام میذارم
ماهم مسلمونیم
پس دعوایی نداریم
تفاوت نظر داریم
من راحتم مانتو کوتاه بپوشمو موهامو بیرون بریزم شما دوس داری طرفت یا خواهر مادرت چادری باشه

نظر هرکی محترمه
پس بیخیال
اتش بس
هه
جامعه
به من چه به تو چه نداره
جامعه هنجار داره
حجاب هم از هنجار ها محسوب میشه
اقا ما بد تو خوب
افرین
آیه و روایتی درباره اختلاس و رانت و دلالی موجود نیست آیا؟
همه دغدغه دین نیم متر پارچه س؟
(25-10-2014، 20:41)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نیم مترپارچه رو بیخی ..سرنوشت خانمای ایران اینه ..
ولی کلا دین اسلام رو بخوای ازش نتیجه بگیری اینه که از هیچ چیز لذت نبرید..
مخصوصا انسان ها ازهم لذت نبرن و بوسیله ی حجاب درامان خواهید بود از هرگونه پلشتی و ناپاکی....||:
بعدش در روز رستاخیز اونا که از هم لذت بردن هری جهنم
اونا که ازهم لذت نبردن بفرما بهشت

خیلی جالبه^___________^
(25-10-2014، 21:02)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2014، 20:41)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نیم مترپارچه رو بیخی ..سرنوشت خانمای ایران اینه ..
ولی کلا دین اسلام رو بخوای  ازش نتیجه بگیری اینه که از هیچ چیز لذت نبرید..
مخصوصا  انسان ها ازهم لذت نبرن  و بوسیله ی حجاب  درامان خواهید بود از هرگونه پلشتی و ناپاکی....||:
بعدش در روز رستاخیز  اونا که از هم لذت بردن هری جهنم
اونا که ازهم لذت نبردن بفرما بهشت

خیلی جالبه^___________^
من از وقتی اومدم خیلی این انجمنو چک کردم
ندیدم کسی درباره عقوبت این چیزا تاپیک بزنه
یک کلام: حکومتی که نمیتونه یا در واقع نمیخواد به وظایفش عمل کنه نمیتونه از مردم توقع رعایت منویاتشو داشته باشه.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36