انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-10-2014، 16:42)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:37)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:35)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا اون دست راسته مرده تو امضات می شه بگی که کجاست؟‌ Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
امضا من دست داره?:|

ه مرده که دوتا دست داره 
دست چپ به سمت بالا و دست راست در Big GrinBig Grin
استغفرالله:|
ببین این امضا رو من الان دو هفتس گذاشتم اون مرده رو ندیدم:|چه برسه به دست:v
برو توبه کنConfuseds32:
من و علی 2 هزار بار توبه کردیم ولی فایده نداشته Big Grin
(15-10-2014، 16:41)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:40)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:39)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رز؟ تو نمی دونی من واس نویسندگی پیشنهاد شدم یا نه؟

برو ز شیوا بپرس پرسشت راع
به توام می گن دوست .__.

اصولا هیشکی ب من نمیگه دوست :|
مُـتِبَـلِغِـه..!-_________________-
(15-10-2014، 16:41)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:39)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:39)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی بیاد اینو محروم کنه اره تبلیغ می کنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
safa=مهسا

مدرک ._.

بیا Big GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=Capture_caba1.png

به حرفش گوش کن !

برو ببین چی کارت داره Big Grin
(15-10-2014، 16:43)safa=مهسا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تبلیغ نکردم راستههههههههههههه

منم می گم تبلیغ کردی راسته

(15-10-2014، 16:43)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:41)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:40)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:39)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به توام می گن دوست .__.

منم می گفتم ولی بعد یه مدت فهمیدم که تو شیطانی |: Big Grin
(15-10-2014، 16:43)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

به توام می گن دوست .__.

اره...منم نباید می گفتم!

اشتبا شد

خدافـظ...
(15-10-2014، 16:42)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:39)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:35)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:33)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:30)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام اهورا :-)

سلام علی :-)

خوبی?(:

ی سال?ن باوو
تابستون بودی که:|

آره …
آزمایشگاه پلمب شد  !!!
-_-
ابرو ما رو بردی:|
اعتبار چند ساله منو زمین زدی شاگرد:|

پلیسه گفت این آزمایشگاه کیه ؟
گفتم اهورا نیکلاس

گفت مدرک ایشون رو ببینم :|
منم مدرکتو نشون دادم … آزمایشگاه پلمب شد

مدرکت که یادته چی بود ؟؟ Angel
:4fv::|
نون اجر کنaah
نقل قول: الان الان الان >_<

._.

خیلی چیزی ._.

چیزی از خودتونه ._.--+

حال کردی :V؟
(15-10-2014، 16:44)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:41)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:39)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 16:39)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی بیاد اینو محروم کنه اره تبلیغ می کنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
safa=مهسا

مدرک ._.

بیا Big GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=Capture_caba1.png

به حرفش گوش کن !

برو ببین چی کارت داره Big Grin

من پول ندارما بهت بگم Tongue

بدرود همگی
(15-10-2014، 16:44)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم می گفتم ولی بعد یه مدت فهمیدم که تو شیطانی |: Big Grin
._.
(15-10-2014، 16:45)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

به توام می گن دوست .__.

اره...منم نباید می گفتم!

اشتبا شد

خدافـظ...
خدافظ .
(15-10-2014، 16:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: الان الان الان >_<

._.

خیلی چیزی ._.

چیزی از خودتونه ._.--+

حال کردی :V؟
نه از توئه >_<

اره :>