انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-10-2014، 20:44)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ممد ..

(15-10-2014، 20:43)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:39)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:36)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:

خوبم .. مرسی !
چ خبر؟

سلامتی .. تو چ خبر ؟
امروز دبیرمون شخصیتمو کامل له کرد...

چرا ؟
گف اینجآ یآ جآی منه یآشمآ(:
مَنم بآپرویی گفتم مشخصه من دآنش آموزم پس مَن/:
اونم نآمردی نکرد رف!
ریآضیم بود یک یوس×
(15-10-2014، 20:48)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:44)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ممد ..

(15-10-2014، 20:43)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:39)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ خبر؟

سلامتی .. تو چ خبر ؟

چرا ؟
اونم نآمردی نکرد رف!
ریآضیم بود یک یوس×

من تو دبستان ازین معلما داشتم :|

چ قد لوس ._.
(15-10-2014، 20:49)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:48)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام ممد ..

[ -> ]
[ -> ]
سلامتی .. تو چ خبر ؟

چرا ؟
اونم نآمردی نکرد رف!
ریآضیم بود یک یوس×

من تو دبستان ازین معلما داشتم :|

چ قد لوس ._.
آره مقدآری عقده ای هس این دوسته عزیزمون!×!
مثه چشمای نازت داره دیوونم میکنه
به این که بگم دوست دارم مجبورم میکنه
توی همون اولین نگاه حس کردم تورو کم دارم
واسه این بود همون لحظه گفتم که دوست دارم
خیلی دوست دارم
خیلی وابستت شدم
با این که تازه اومدی بد جوری عاشقت شد
خیلی دوست دارم
خیلی وابستت شدم
با این که تازه اومدی بد جوری عاشقت شدم Big Grin
نآمردآ کی آوآتآرمو برش دآش؟
موردی ندآش کِ!
خب .. خدافظ

(15-10-2014، 20:52)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موردی ندآش کِ!

پریا ..

کلن بلد نی قبلش تذکر بده
(15-10-2014، 20:52)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب .. خدافظ

(15-10-2014، 20:52)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موردی ندآش کِ!

پریا ..

کلن بلد نی قبلش تذکر بده
آخه چرآ؟
مگِ چش بود؟
سلــآم
(15-10-2014، 20:57)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلــآم
سَلآآآآم!
(15-10-2014، 21:00)♥F.Sh.N*g!Rl♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2014، 20:57)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلــآم
سَلآآآآم!

خوبـی؟

پوففف
چـرا هیچکـی هیچـی نمیگـه؟