انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: جیییغ آواتارت ترسناکِ :|

چِ عالی :|
(05-11-2014، 20:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2014، 20:21)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سبز فسفری:|

اِ راس میگه اهورا :|

رنگای شبرنگ بذارید قشنگن :|||
رنگ کاربرای چی چیون بکس خیلی جالبه:|
هومم .. ._.
بنفش خوب نیــس ؟
مث شیوا
(05-11-2014، 20:24)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ابی نفتی به رنگ کاربرا ساده و مدیرا نزدیکه-_-(این چیزیه که صابر میگه)
فکر کرده ما کور رنگی داریم:v

به من شمارتُ ندادی :|||||||||||||

____

منم موندم .. یه موضوع زده بودن برای تغیر رنگ نویسنده آ دلیلشم این بود که صورتی به مدیرا نزدیکه :||||||||||||||||||||||||||||||||
دوستان گلم من اشکان نیستم
اشکان از سیستم من استفاده کرده
من پسرخالشم!
شوا چطوره يه نظرسنجي بذاري خوب نييس :|
(05-11-2014، 20:25)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2014، 20:24)Avril. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بچه ها

یه سوال دارم

الان اومدم توی یه موضوع پاسخ بدم نوشت نمی تونم

چرا؟؟؟؟؟
ظهر اومدم می تونستمSadSadSad

اخطار گرفتی ؟ ..

صفحه رو ریفرش کردی ببینی که دباره امتحان کنی ؟ ..
نه اخطار ندارم

زیاد اسپمم ندادم

ریفرشم کردم نمیشه
یه دیقه وایسا برم یه موضوع دیگه رو امتحان کنم
الان Shyمیام
خدافس ._.
(05-11-2014، 20:27)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2014، 20:24)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ابی نفتی به رنگ کاربرا ساده و مدیرا نزدیکه-_-(این چیزیه که صابر میگه)
فکر کرده ما کور رنگی داریم:v

به من شمارتُ ندادی :|||||||||||||

____

منم موندم .. یه موضوع زده بودن برای تغیر رنگ نویسنده آ دلیلشم این بود که صورتی به مدیرا نزدیکه :||||||||||||||||||||||||||||||||
نمیشناسمت دخی(: