انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سَلــآم
سلاین
(06-11-2014، 16:39)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: گفتم باید با مدیر هماهنگ شه ^_^

|:

لطفا موضوع دیشبو فراموش کن ._.

اصلا نباید اون حرفا رو تو گ.آ میزدیم..

اونا مسائل خصوصی ای بود که ماجراش به یکسال قبل بر میگرده و دلم نمیخواد درموردش حرف بزنم ._.

هی یادآوری نکن..

فقط برای شما که نیست خیلیای دیگه هم با هم مشکل دارن -_-
(06-11-2014، 16:45)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-11-2014، 16:39)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

|:

اونا مسائل خصوصی ای بود که ماجراش به یکسال قبل بر میگرده و دلم نمیخواد درموردش حرف بزنم ._.

هی یادآوری نکن..

مشکلو ادم باید تو پ خ حل کنه نه تو یه مکان عمومی :|

-_-
( ._.*)
س‍‍ـلام
(06-11-2014، 16:46)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-11-2014، 16:45)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

|:

هی یادآوری نکن..

مشکلو ادم باید تو پ خ حل کنه نه تو یه مکان عمومی :|

-_-
قبول -_^

مارو نمیخوان نویسنده کنن خسته شدم به خدا...!!!!-_-
._. ..
حرف بزنیــد Confused
(06-11-2014، 16:50)parsakhan7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف بزنیــد Confused
برادر این جا باید خودت یه چیزی بیان کنی -_°

Smile
(06-11-2014، 16:50)parsakhan7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف بزنیــد Confused
._.
     حرف زدیم.