انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تینا ؟ -_-
(07-11-2014، 22:12)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من واقا خوابم میاد:|
مرسی از شعر و ورایی که بافتین و ما رو شاد کردیدBig Grin
تو این انجمن ریلکس تر از من نیس اغا ایمان:V

بریم.__.خدافس
ایسان اف شو

تو ریلکسی؟حالاخوبه من شخصامیدونم چقدبدبختی:|
:|
بازم بچه بازی بوده مثه اینکه :|
(07-11-2014، 22:10)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 22:09)M A E D E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 21:46)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهان همون دختر خانومی که شما راجبعش جوش میزنی
خیلی راحت تو رو به من فروخت..
ببین داشی من لب تر کنم این دختر خانوم شما برمیگرده پیش من(:
عین پوست خیار میفروشتت:v
چون هنوزم دیوونه وار عاشق اهوراس..
اینقدر بخاطرش حرص نخور..ارزشش رو نداره(:
میدونم راجبعم چیا گفتی دادا..
من دارم اسه میرم و اسه میام!خودت همش درگیری ایجاد میکنی..دس بردار پسر(:
ماعده ارزش نداره خب؟
اگه عقل داشتی این حرفا رو نمیزدی ایمان..

خدافس

من؟عاشق تو اونم دیوانه وار عایا؟
اگه من بی ارزشم توچی هسی؟سگ صفت:|من کم خوبی نکردم بت..
الانم تو ازنظرم مردی(:
کف مرتببببببببببب!!!!!
اصن من سگ صفت..
من لاشی..
هنوزم منو و میخوای که با رفیقت اومدین جو گ.ا رو بهم ریختین دیه:V
هوششش!تو ببندا...کلن که ازت خوشم نمیاد..به دوستمم ک* نگو ..قاطی کنم یه دعوای دیگه بسازم..خودت باعث این دعوا بودی پ دهن بسته،دس به سینه بشین یه گوشه ساکت
(07-11-2014، 22:10)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 22:09)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Ay bava
Harfe bad nazanid man yad migiram -_-
Mitra to ham ye doktor boro hadman

رفدمـ ..

بِم گُفده ب کارام ادامهـ بدمـ .. :V !

Vaghe an divoneyi :/
Che khabar az line?
(07-11-2014، 22:16)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تینا ؟ -_-

نَ ی تینایِ دیگه :|
(07-11-2014، 22:14)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا و ایسان قبل رفتن  .. برید اون فش هاتونو ویرایش کُنید :| !
من فوشی ندادم!
(:
بیشتر تهدید امیز بود:V

شبخوش
(07-11-2014، 22:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 22:14)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا و ایسان قبل رفتن  .. برید اون فش هاتونو ویرایش کُنید :| !
من فوشی ندادم!
(:
بیشتر تهدید امیز بود:V

شبخوش

برو گُمشو :| آیسان هم با خودت ببر !

بلایی سرش نیاریا ._.

دافظ ..
(07-11-2014، 22:16)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماییده عزیرم تِ هم بس کن دیه :|

خیلی پرروهستن..
بای
(07-11-2014، 22:16)M A E D E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 22:12)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من واقا خوابم میاد:|
مرسی از شعر و ورایی که بافتین و ما رو شاد کردیدBig Grin
تو این انجمن ریلکس تر از من نیس اغا ایمان:V

بریم.__.خدافس
ایسان اف شو

تو ریلکسی؟حالاخوبه من شخصامیدونم چقدبدبختی:|
ینی تو نفهمیدی همش ادا بود؟:V
هه
بمون تو خماریش(:
بای