انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-11-2014، 13:31)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:30)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:28)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._____.
اواتارت خیلی قشنگه

(=

یاده بچگیام افتادم
عجب ._.
من =|

***!
(07-11-2014، 13:31)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:28)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان تازه یادم اومد تو همون نی نی شیطونه هستی .__-

:|

(07-11-2014، 13:29)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
3  :|

4 :|

(07-11-2014، 13:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا با هم مرور خاطره کنیم ._.

یادتِ دعوا کردیمـ ؟ :|

وحتی بـِم گُفدی ازم بدت میاد ._. ؟
(07-11-2014، 13:31)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:30)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:28)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._____.
اواتارت خیلی قشنگه

(=

میخوام اواتارتو/:
(07-11-2014، 13:31)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:30)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مال تو هم واقعا چرت بود -_-

خیلی چرت -_-

سر یه احوال پرسی ساده شدی bff رکسانا :|

نصفش عشقم عشقم بود به این دخترای تو لیستت -_- :S

مالِ رکسانا رو نمیذاشتم بمونه :v

بعضیاش خیلی مورد داشت ._.

نه فقد مرضی بود :|||

من سر بزنگاه میومدم :V

از عشق آتشینش به بعضیا میگفت :|

:S
مَـمد عکس آواتارت کیه :| ؟
(07-11-2014، 13:32)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:30)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میختراعcry girl
چته عشخم ._. ؟
حوصلم پرپر شد p336
(07-11-2014، 13:33)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وحتی بـِم گُفدی ازم بدت میاد ._. ؟

بهت کیی گُفتم بدم میاد ؟ :|

من دُختر خوبی بودم ._.

الانش هم هستم ._.
(07-11-2014، 13:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2014، 13:28)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: کی میآد مُرور خآطِره ؟

مَسخره نکُنید خُ حوصلمـ سر رفته ! :/

ی گُفتگو انتخاب کُنید ":||||

میخوامـ فآل بگیرمـ براتون :|

(07-11-2014، 13:28)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرور خاطره هه :|
مرور خاطره هاع :|

(07-11-2014، 13:31)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ایسان تازه یادم اومد تو همون نی نی شیطونه هستی .__-

میدونی چیه اخه من فکر میکردم من قدیمی رتین کاربرم با دیدن تاریخ عضویتت دیدم تو هم تو همون سال اومدی تو سایت بعده کمی فکر فهمیدم اره من هنوز قدیمی ترین کاربرم که اسمت نی نی شیطونه بود همش میخواستم ازت دور بمونم چ میدونم چرا :| بعد تو اون چترومه مسخرت دیدمت گفتی نی نی شیطونم گفتم نی نی شیطونه کیه گفت ساکت |: 
lol