انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ✘✘ - تلنگر -✘✘[ update ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
(21-01-2016، 12:38)ᴜʟᴛʀᴀ ɴᴜᴍʙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسم تاپیک تلنگره !
جای همچین بحثاییه مگ مدیرای گرامی خوششون نیاد از هر تلنگری !
درود
فکر کنمـ  بعد این همه تجربه صلاح این تایپکو بهتر از شما بدونم
اینجا بخش فرهنگیه! وکاملا مجزاس با بخش مذهبی
و اگه یه نگاهی داشته باشید به بخش مذهبی چند نمونه از همین موضوع ها با همون محتوا میبینید! با همین بحثا!!
بنده میدونمـ اخر این بحثا کجاس و ادامه دادن این موضوع چقدر از کیفیت این تایپک کم میکنه و کماکان باعث بسته شدن این تایپک میشه! پس خوشاینده که از قبل جلوش گرفته! تایپک بحث زیاده! ولی این تایپک با همه ی تایپکا متفاوته !! 
اصلـا قرار نبود به ارسال شما پاسخ بدمـ 
چون شایسته منو شما نیس در مورد این مسائل سطحی و پیش پا افتاده بحث کنیم!!!
بهتره از یه منتقد اماتور به یه منتقد ماهر تبدیل شید! 
شایسته اس قبل هر ارسالی فکر کنیمـ و قبلش تجزیه تحلیلش کنیم تا متوجه باشیمـ هر صحبت و بحثی رو کجا و چه زمانی بیان کنیم!
با اینکارا نمیشه کسی رو ب چالش کشیـد !
سپاس(:
(20-01-2016، 17:50)l♥Ve نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-01-2016، 14:37)alirezatha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2015، 21:17)l♥Ve نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حاجی شنیدم رفتی مکه...

خوش گذشت؟!

خدایت خوب بود،دینت کامل شد،

سنگ هایت را به شیطان زدی؟!

سفر چطور بود حاجی؟

حاجی خبر داری همین همسایه

چند خانه بالاتر

کلیه اش رو فروخته  تا برای دخترش جهزیه بخره؟

دختری خودش رو فروخت واس مریضیه مادرش؟

آن فاحشه را بی خیال حاجی...

اصل حالت چطور است؟

شنیدم دیشب شام مفصلی  به مهمونا دادی؟!

چند کودک گرسنه

دم در هی اذیت می کردند و غذا می خواستند...

آن هارا دیدی حاجی؟

حاجی با این همه ریا

بازم مکه خوش گذشت...؟

سرتو درد نیارم حاجی...

زیارتت قبول!!!...

✘✘ - تلنگر -✘✘[ update ] 24

سلام شمایی که ادعا داری پول برای حج نباید بدیم باید به فقرا بدیم حج رفتن بده اولا وقتی خدا واجب کرده شما این وسط چیکاره ای؟ دوما اگر هدف کمک به فقیره از این همه پول ارایشی که میدیم به فقرا بدیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://photos02.wisgoon.com/media/pin/images/o/2015/10/10/15/1444478936936145.jpg

سلام
اولا من گفتم حج رفتن بده؟ نه بد نیست. برای خدا باشه خیلی هم خوبه.
فقط بد اینه که حاجی اونقدر پول میریزه تا با اسایش سفر کنه نه برای خدا اونم برای ریا اون وقت همسایش شبو گشنه سر میکنه.
بد اونه که همین ادمای به قول شما بی غیرت ممکنه اگه یه بچه فقیر ببینن بهش کمک کنن اما حاجی بچه فقیر میبینه حاضر نیست یه کمک کوچولو کنه.
ارایش یه چیز شخصیه هر کسی میتونه با ارایش انسان باشه. مگه کسی که ارایش میکنه ادم نیست؟ نمیتونه به دیگران کمک کنه؟
واجب تر تو دین ما کمک به همسایست که انقدر سفارش شده.
کمک به همنوعه در حد توان.
حج واجبه ولی نه در حد اینکه همسایه هات گرسنه باشن و بی تفاوت باشی. همنوعت تو بد بختی باشه و بی تفاوت باشی. هزار تا اتفاق برای دو قرون پول بیفته  واونوقت حاجی بر گرده و با افتخار پز سفر پر زرق و برقشو بده.
(البته  حاجی داریم تا حاجی... اگه اونایی که برای ریا رفتنو در نظر نگیریم من چاکر همه حاجیام هستم که رفتن واقعا دینشونو  کامل کنن و لیاقت زیارت داشتن.)
این حرفم یه تلنگر بود به حاجیای ریا کار.

اونظوری حساب کنی میشه ولی اینی که ادم ادم حج نره چون همسایش فقیره نه
کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد... 

ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب

تا در به رویت وا کنم...

وقتی بر در خانه اش رسیدم 

هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!

هر چه بود باز بود...

گفتم: خدایا بر کدامین در بکوبم؟؟؟؟

ندا آمد: این را گفتم که بیایی...

وگرنه من هیچوقت درهای رحمتم را به روی تو نبسته بودم!

کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...

"مهربان خدایم دوستت دارم"..
بچه ها به نظرتون بهتر نیست به جای اینکه این همه عکس و نوشته بزاریم دست به کار شیم؟
این کار خیلی هم خوبه اما عمل یه چیزه دیگس.
چه اشکالی داره که مقداری از پول تو جیبیمون رو بدیم به بچه های کار.
بخدا از کنار بچه های کر رد میشم خجالت میکشم.
بیاین شروع کنیم.
خواهش میکنم
(21-01-2016، 16:29)ترنج 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها به نظرتون بهتر نیست به جای اینکه این همه عکس و نوشته بزاریم دست به کار شیم؟
این کار خیلی هم خوبه اما عمل یه چیزه دیگس.
چه اشکالی داره که مقداری از پول تو جیبیمون رو بدیم به بچه های کار.
بخدا از کنار بچه های کر رد میشم خجالت میکشم.
بیاین شروع کنیم.
خواهش میکنم

چند وقت پیش عکس نوشته ای دیدم!
بجای اینکه به بچه های کار پول بدیم که بعدا توسط اون شخصی که تمام پولشونو میگیره و مقدار کمی غذا و پوشاک بهشون میده که مثلا داره مراقبت میکنه ازشون توی ماشینامون مقداری خوراکی(کیک و ساندیس و هرخوراکی ای..)قرار بدیمـ تا از نظر غذایی تامین شن(:
نمونه ی یک کار فرهنگے!!(=

(21-01-2016، 14:25)alirezatha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینمـ بگم که بحث تمومـ شه!
اتفاقا چند سال پیش یه فیلمی دیدمـ 
یارو میخواس بره حج بعد با خونواده یک فقیری رو ب رو میشه
سرووضع اون  خانواده رو میبینه سردوراهی گیر میکنه
که طی این ماجرا پول حجشو میده به اون خانواده میده!
بازمـ نمونه یک کار فرهنگی
اون کسی که همسایه فقیرشو میبینه ولی میره حج انسان نیست حتی خداهم اون حجو قبول نداره! اون شخص تهی از انسانیته!!

پولشو صرف هم نوع خودش کنه شرف داره اینکه ادمـ پولشو بده ب ال سعود 

خَیِرا صرفا ادمای ثروت مند نیستن! خَیِر میتونه همین ادمای معمولی باشن!(:
(21-01-2016، 17:07)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(21-01-2016، 14:25)alirezatha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینمـ بگم که بحث تمومـ شه!
اتفاقا چند سال پیش یه فیلمی دیدمـ 
یارو میخواس بره حج بعد با خونواده یک فقیری رو ب رو میشه
سرووضع اون  خانواده رو میبینه سردوراهی گیر میکنه
که طی این ماجرا پول حجشو میده به اون خانواده میده!
بازمـ نمونه یک کار فرهنگی
اون کسی که همسایه فقیرشو میبینه ولی میره حج انسان نیست حتی خداهم اون حجو قبول نداره! اون شخص تهی از انسانیته!!

پولشو صرف هم نوع خودش کنه شرف داره اینکه ادمـ پولشو بده ب ال سعود 

خَیِرا صرفا ادمای ثروت مند نیستن! خَیِر میتونه همین ادمای معمولی باشن!(:

اینم من اضافه کنم 
یک فردی که دقیقا اسمشو یادم نیست در خواب دو فرشته رو میبینه که با هم صحبت میکنن
اولی به دومی میگه میدونی امسال چند نفر به حج رفتن 
اون یکی میگه فلان قدر عددشو دقیق یادم نیست 
بعد باز اولی میپرسه حج کدوم قبول شده دومی میگه فقط یک نفر و اونم فلانی تو فلان شهر هستش بعد این آقا که از خواب بیدار میشه میره دنبال همین فرد بعد که اونو پیدا میکنه شرح خوابشو بهش میگه و میپرسه تو جیکار کردی 
اونم میگه من یه پولی رو برای حج پس انداز کرده بودم 
همسرمم باردار بود بوی غذایه همسایه پیچیده بود به من گفت برو یه مقدار ازشون بگیر 
وقتی رفتم گفت این غذا به درد شما نمیخوره چون بچه هام گرسنه بودن و غذا نداشتم مجبور شدم یه مقدار گوشت ار یه الاغ مرده بذارم تو قابلمه بدم بهشون 
بعد من همه پولایی رو که برای حج جمع کرده بودم دادم بهشون
بحث تموم شد!دیگه نکته اضافه کردن نداره!!
لطفا موضوع اصلے رو ادامه بدید!
تشکـر!
یک رستوران در نروژ ابتکار جالبی انجام داده است.

این رستوران تابلویی نصب کرده و روی آن نوشته است:

وای فای نداریم …

با یکدیگر صحبت کنید …

به مادرت زنگ بزن …

فکر کن الان سال ۱۹۹۳ است …

زندگی زیباست...
ما اپدیت میخواهیم خیلی موضوعش قشنگه

در یک روز بارانی از چتر غفلت نکنید اما نه از هر چتری
فقر یعنی ...............
فقر یعنی اینکه ماجرای عروسی فخری خانم وزن صیغه ای پسروسطیش از حفظ باشی ولی تاریخ کشورتو ندانی.
فقر یعنی کتابخانه ی خانه ات کوچک تر از یخچالت باشه.
فقر یعنی به جای کمک به یه آدمی که نیاز مند کمکه٬گوشی موبایلتو در بیاری ازش عکس و فیلم بگیری.
فقر یعنی توی خیابان آشغال بریزی ولی از تمیزی خیابان های اروپاتعریف کنی.
فقر یعنی ماشین ۱۰۰میلیونی سوار باشی ولی قوانین راهنمایی رانندگی ندانی...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36