انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوتی وحشتناک معلما !!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
اینم سوتی های وحشتناک معلمای مدرسه ما
معلم ریاضی : خوب بچه ها از صورت کسر در می یایم می ریم تو مخرجش
معلم زبان : بشین تو جا میزت ، میزارمت دم درا ،خانننننننننننننننووووووو وومه
معلم فیزیک : ما صندلی کلاسمون سفت نبود و هی روییش می افتاد و چهار چوبش می موند معلم فیزیکمون داشت یکی رو دعوا می کرد که تالاپی افتاد تو صندلی (دیگه خودتون معلم فیزیکمونو تو اون حالت جالب فرض کنید )
معلم ادبیات : داشتیم واسش فال می گرفتیم و بلند هم می خوندیم اقا نمی دونی چه عشقو عاشقی واسش اومد بعد واسه این که ضایع نشه گفت بچه ها عشق هایی که در کتاب حافظ اومده منظورش خداست
دفتر دار : وای دفتر دارمون که خیلی باهاله هر وقت که ما سر و صدا می کردیم می یومد توکلاسمون میگفت5 نمره از انضباتتون کم میکنم بعد نمیدونم ماچه طوری اخر سال انضباتمون 20 می شد
االبته شاید این متن برای شما خنده دار نباشه چون تصویر ندارین
معلم ادبيات مدرسه قبلي ما انگار مستطيل قورت داده بود تازه بهمون املا ميگفت لحجه تركي هم داشت!!!
ممنون معلم جغرافیا ما هم تو راهنمایی به خراسان میگفت خراستان،به استخر میگفت استرخ
معلم شیمی ما خیلی خنگه...Big GrinBig GrinBig Grin

چنداتاش:

زیرنویس بالای عکسو ببینین...

برمیگردیم به صفحه بعد...

سوالای خارج از کتاب بو کتابه....

و...Big GrinBig Grin
مرسی خیلی قشنگنHeart
من و دوستام زنگ جغرافیا و زبان فارسی یکی یه کاغذ در میاریم فقط سوتی مینویسیم
مثل : یه چیزی رو یادم رفت فراموش کنم،
اینقدر موبایل نیارین مدرسه همش به دوست دختراتون زنگ بزنین (معاونمون )

خدا معلما رو واسمون نگه داره که اینجوری روحمون رو شاد میکننBig Grin
ما هم یه بار معلم فیزیک شیمی مون به جای اینکه بگه

دوغ گاز دار

گفت

گووز داغ دار!!Big GrinBig GrinTongueTongue

اگه بدونی! کلاس رفت رو هوا!!!این معلمه هم تا نیم ساعت سرخ و سفید میشد!!!!
ههه معلم حرفه فن ما دوتا فعل توی جمله اش میاره مثلا
چیکار میکنی داری؟؟؟؟؟
چرا حرف میزنی داررررررررریییییییییی؟؟؟؟؟؟
گوش میکنی داری
خیلی باحالهBig Grin
هه هه
معلم دینی ما به مُژه میگه مَژه
جلسه اول که برامون اومده بود وقتی اینجوری گفت همه بچه ها زدن زیر خنده انقد خندیدیم انقد خندیدیم که مردیم از خنده
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30 من هم همه ی معلمام سوتی میدن یک بار من و همهی بچه ها ببیخشید مدفوع مصنوعی خریدیم بعد اونم چسبونگی بود وقتی کسی بشینه روش بوی بدی میاد اقا معلمم منتوش رو برد بالا تا بگه خستم نشست گفت اخیش صدایی بلند شد بعد خانمم ترسید گفت کی بود من غش کردم فکر کن همه ساکت بودن بعد صدایی بیاد خانمم گفت هر کس بود این صدا رو در نیاره فکر کرد از دهنش بود رفت پای تخته بنویسه مانتوش بالا مونده بود بعد مدفوعه چسبیده بود همه میخندیدن خانمم توی اینه پشتشو دید اب شد از خجالت گفت کی بود هیچکی جواب نداد من و دوستام گفتیم ساکت خانمم علامتمون رو دید گفت فلان و فلان و فلان و فلان وفلان و فلان و فلان بیاین بیرون اومدیم بیرون خانمم گفت افرین تا حالا اینقدر نخندیده بودم منم خندمو گرفتم تا شما بترسید ولی مثل اینکه نمی شه Big GrinBig Grin

مانتوش سوتی رو
معلم فیزیک ما هم یک سوتی های میده...مثلن هر فعلی که می خواد بگه به اخرش یه ه اضافه میکنه ...وقتی میخواد بگه کردم میگه کردمهBig GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4