انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: کدومشون ؟ ..
اميرحسين ، سينا و ..
(30-03-2015، 18:23)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اميرحسين ، سينا و ..

سینا نام کاربریش چیه؟
بیخی باو حالا یه نقش مجازی چیه که حرص میخورین

قراره مهمون بیا از صب دارم کار میکنم >_<
حس سبکی میکنم :|
اوففف برم من
بابای
(30-03-2015، 18:22)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2015، 18:19)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلش نابود شد.-.

از چه لحاظ؟

کلا گفتم.-.

نو که اومد به بازار کهنه میشه دل ازار=/

البته بعضیا که باس حتما عزل میشدن ولی بعضیای دیگه....
(30-03-2015، 18:23)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اميرحسين ، سينا و ..
نمیشناسم ..

(30-03-2015، 18:29)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2015، 18:22)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-03-2015، 18:19)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلش نابود شد.-.

از چه لحاظ؟

کلا گفتم.-.

نو که اومد به بازار کهنه میشه دل ازار=/

البته بعضیا که باس حتما عزل میشدن ولی بعضیای دیگه....

همیشه همینطوری بوده ..

یه سریا میرن و یه سری دیگه میاد
 :] ..! 
دلفین بروزر نصب نکنید فقط سرعتش خوبه وگرنه دهنتونو آسفالت می کنه-_-

تبریک به برکناری های جدید
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ERF@N ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ßlaɳgeaCe× ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ss*n.z.k*501 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ʜᴇαʀᴛℓᴇss ، 1 مهمان

الان دارید فکر میکنید ک چی بگید :|

یه چیزی بپرونید حوصلم سرفت._.