انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه در طول عید 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(31-03-2015، 0:19)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:18)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:15)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:13)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:12)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمئن نیستم کی اومد ..

هنوز سعادت بازی کردنشو نداشتم .. -_-
داری یکاری میکنی فردا برم بخرمش-_-
حیف میخوره ب امتحان ها و گ ن میخریدم-_-
آتیش بگیره هر چی درس و مدرسه و امتحانه :|

بخاطر این لعنتیا 3 ماه دیگه باید صبر کنم تا به بازیم برسم .. -_-

چی چی اتیش بگیره
مامانم قول داد بالا نوزده بگیرم این ترم رو برام دومین گوشیم رو هم بگیره
احتمالا گلکسی ای میگیرم فقط برا سلفی-_-

برات متاسفم :| ..

بعد میتونم از دو اانت کلش بازی کنم>_<
(31-03-2015، 0:20)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:18)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:17)❀இℬℯѕ  ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:15)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عیدی فقط از بآبآم و مآمآنمو بآبا بزرگم گرفتم .
رو هم 340000.
گند زدم واقعا *-_-*
با صد تومن وسایل وان دی گرفتم . بآ بقیه اش نمیدونم چیکار کنم ! ._.*

340 هزار تومن ؟ >.<

خوش ب حالت .-.

میخوام برم یقه بقیه اعضای فامیل رو هم بگیرم :>  !

اونا چقد بهت میدن؟!
مثلا عمو  و عمه و دایی و خاله اینا چقد میدن بت؟.-.

ول کُن آهنگ جونم :-*
(31-03-2015، 0:20)ᕈᗩᖇᔕᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:09)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:07)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی پُرسیدی آهنگ جونم؟._. ببخشید حواسم نبود دوباره تکرار کن عزیزم

میگم با پول عیدیت چی گرفتی ؟ |:

کیف پولم خوشگلع؟^ـ^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/3y9djj86yhiw2u6ft9dq.jpg

تازع اینه هم دارع^.^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/whqw8i3cq505garsfec5.jpg

خوشملــع

من جم کردم  آیپاد بگیرم

آیپد؟^.^

من پول ندارم واسه یه ایپد |:

اول دلم میخواست ی موبایل بهتر بگیرم مثلا سونی یا سامسونگ ولی مامانم گف بعدا واس تولدت میخرم:|
(31-03-2015، 0:20)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:18)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:17)❀இℬℯѕ  ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2015، 0:15)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رو هم 340000.
گند زدم واقعا *-_-*

340 هزار تومن ؟ >.<

خوش ب حالت .-.

اونا چقد بهت میدن؟!

داییم وضع مالیش تعزیفی نداره .. معمولا حدودای 25 تو من اینا میده
عمه کوچیکم کیف فروشی داره کیف میده :|
عمه بزرگم فک کنم 50 تو من بده -_- ارث بابای شوهرش بش رسیده -_-
ولی عموم کلا وضعش خوبه .. اون فک کنم 60 رو بده ..
ولی من خیلی انتظار ندارم ازشون .. چون وضع مالی همه تقریبا بده :| با این تحریما چیش به ما میرسه ؟! :/
اقا من یه مشکل بزرگی دارم :|
هر موقع میرم تو کنترل پنل میره تو کنترل پنل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ChaRizMa~
  :|
تمام یاد داشتاشم میاد :| 
آهنگ فلافل میخوام cry girl
(31-03-2015، 0:22)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
رو هم 340000.
گند زدم واقعا *-_-*

340 هزار تومن ؟ >.<

خوش ب حالت .-.

اونا چقد بهت میدن؟!

ول کُن آهنگ جونم :-*

باش اجی جونم :*
سلام علیکم اهنگ :| 
(31-03-2015، 0:24)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
رو هم 340000.
گند زدم واقعا *-_-*

340 هزار تومن ؟ >.<

خوش ب حالت .-.

اونا چقد بهت میدن؟!

داییم وضع مالیش تعزیفی نداره .. معمولا حدودای 25 تو من اینا میده
عمه کوچیکم کیف فروشی داره کیف میده :|
عمه بزرگم فک کنم 50 تو من بده -_- ارث بابای شوهرش بش رسیده -_-
ولی عموم کلا وضعش خوبه .. اون فک کنم 60 رو بده ..
ولی من خیلی انتظار ندارم ازشون .. چون وضع مالی همه تقریبا بده :| با این تحریما چیش به ما میرسه ؟! :/
خدا بهت پول بیشتر بدع>.<
(:
داییت وضع مالیش خیلیم تعریف دارع 25تومن ب این زیادی انتظار داری 100 هزارتومن بدع؟=)

ولی دم فامیلاتون گرم .. .-.
دلم مهنآز خواس ؛(
گورخر کووووش T_T :|       !