انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه غروب 14 فروردین و مشق های مربوطه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
._____. 

دنج و تاریک! 
دارن از فضولی میتزکم
دارم
(02-04-2015، 1:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر تو ای ارشام

درود بر شرفت ._.
2 روز دیگه مدرسه (:
(02-04-2015، 1:20)♛∞ Glambert Boy ∞♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-04-2015، 1:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر تو ای ارشام

درود بر شرفت ._.
2 روز دیگه مدرسه (:

میخ میزنم رو دیوا یقو اویزون میکنم بشم-_-
+اگه ی بار دیگه بگی-_-
(02-04-2015، 1:21)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-04-2015، 1:20)♛∞ Glambert Boy ∞♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
درود بر تو ای ارشام

درود بر شرفت ._.
2 روز دیگه مدرسه (:

میخ میزنم رو دیوا یقو اویزون میکنم بشم-_-
+اگه ی بار دیگه بگی-_-
به یه ماه دیگه فک کن ._.
تابستون ._.
اول اردیبهشت آهنگ جدید اد میاد
مخصوصا شماها خونده که شاید نظرتون راجبش عوض شد :/
...............
سیزده بدر مبالک Heart Angel Big Grin
وای بچه ها نمیدونید چه قدر خوشحالم!!!!!!!!!! گفتم خودم رام اندروید پنج رو دانلود کنم فلش بزنم ولی فلش نصفه خورد گوشی خراب شد!! بعد دوباره با رام کیت کت فلش زدم که گوشی برگردونم داغون فلش شد بعدش عکس روبات اومد دیگه تغییر نمی کرد کامپیوتر هم دیگه گوشی رو شناسایی نمی کرد گفتم بالای یک میلیون تومن پول رفت تو جوب! ولی بعد از چند دقیقه گوشی بالا اومد^__^ پشت دستمو داغ  گذاشتم دوباره فلش بزنم! قبلا فلش زده بودم نمیدونم چرا اینبار اینطوری شد! سابقه گوشی خراب کردن هم دارم :دی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=218090
(02-04-2015، 9:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای بچه ها نمیدونید چه قدر خوشحالم!!!!!!!!!! گفتم خودم رام اندروید پنج رو دانلود کنم فلش بزنم ولی فلش نصفه خورد گوشی خراب شد!! بعد دوباره با رام کیت کت فلش زدم که گوشی برگردونم داغون فلش شد بعدش عکس روبات اومد دیگه تغییر نمی کرد کامپیوتر هم دیگه گوشی رو شناسایی نمی کرد گفتم بالای یک میلیون تومن پول رفت تو جوب! ولی بعد از چند دقیقه گوشی بالا اومد^__^ پشت دستمو داغ  گذاشتم دوباره فلش بزنم! قبلا فلش زده بودم نمیدونم چرا اینبار اینطوری شد! سابقه گوشی خراب کردن هم دارم :دی

سلآم عرفآن (:
اوه چی کردی تو :|