انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه غروب 14 فروردین و مشق های مربوطه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-04-2015، 18:59)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2015، 18:55)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من رفتن پی درس خوندن :|

افرین :|

میخواسم بگم همه..

گوشیم تغییرش داد :|

(03-04-2015، 19:01)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2015، 18:55)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه رفتن در بخونن.. 

._.

واقعا نمیدونم گوشیم چشه :|
(03-04-2015، 19:01)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2015، 18:59)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من رفتن پی درس خوندن :|

افرین :|

میخواسم بگم همه..

گوشیم تغییرش داد :|

مشکل اینجاس
موقعی هم که ویرایشش کردی بازم اشتباه نوشتی :|

:>
منو تحویل بگرین-_-
اینا اخرین ارسالای من تو گ.آ هستشا-_-
خب من نوشتم درس اون کردش در :|
مرسی خاله ._. !

سل :|
متنفرمـ ازتــه دل
من از جمعـه ی اخرِ عــید :|
من برعکس همم:-) 

با گوشی راحت میام انجمن:-) 

الان حدود ۵ماهه کلا با گوشی میام:-) 

اصن عادت کردم:-) 

نمیتونم با لپ تاپ کار کنم:-) 
میخوام روز آخر عکسم رو بزارم :|

بزارم؟. -. 

._______________. 

(03-04-2015، 19:06)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی خاله ._. !

سلاک :"|
(03-04-2015، 19:07)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بزارم؟. -. 

._______________. 

(03-04-2015، 19:06)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی خاله ._. !

نیدونم بزا .. نه نزا -_-

کلا از من نظر نخوای بیتره :/

اَو اَو اَو اَو ."____".

خوبی ؟!..

چیز جدید کشف نکردی ؟! ..

شکلکی ، مکلکی ._.
(03-04-2015، 19:18)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2015، 19:07)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بزارم؟. -. 

._______________. 

[ -> ]
مرسی خاله ._. !

نیدونم بزا .. نه نزا -_-

کلا از من نظر نخوای بیتره :/

اَو اَو اَو اَو ."____".

خوبی ؟!..

چیز جدید کشف نکردی ؟! ..

شکلکی ، مکلکی ._.

میخواسم بزارم..

آره پیدا کردم °¬°