انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: میخوای بدونی واقعا یه خون اشام هستی یا نه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اگه میخوای بدونی واقعا خون اشام هستی یا نه برو و تست رو انجام بده از کجا معلوم شاید تو یه خون اشام باشی و خودت خبر نداشته باشی شاید یه خون اشام اصیل باشی یا یه درورگه....
روی لینک زیر کلیک کنید و به تست ها جواب بدین...

البته به زبون انگلیسیه...

لطفا بعد از  تست جواب ها رو پست کنین

خیلی جالبه از دستش ندین ها!!!!
البته مث اینکه بعضی از دوستان عزیز اینو جدی گرفتن...(قابل توجه بعضیا...بیشتر واس سرگرمیه و بیشتر این تست خصوصیات شما رو با شخصیت های خون اشام میسنجه و میگه که اگه یوقتی یه شخصیت خون اشام بودین چجوری میشدین)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.quizrocket.com/vampire-quiz
I took the Vampire Test and got "Hybrid Human/Vampire"! Hybrid Human/Vampire دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://qz4.me/QtmGmy
Vampire Test - Almost done! We are generating your results.
Here are some optional offers while we process your information.
من شیطانم Big Grin
اِرور داد:/
(08-04-2015، 22:52)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اِرور داد:/
واقعا???

چرا???!!! درسته که.
دوباره برو...من برات آرزوی موفقیت میکنم. Sleepy
من انگلیسی حالیم نمیشه...شانسی زدم
خون آشام اصیل در اومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایوللللللللللللللللللللل
Either you were born of a human and a vampire, or you have been bitten and not feasted on a fresh kill. You have some of the vampire powers, like quicker reflexes, etc. You have fangs but they are smaller than average. You can still be killed by bullets but you are more likely to survive them th ...
من توسط یک خون آشام دیگر تبدیل شده ام.......................و عکس العملات بالایی دارم.........................اعتیاد زیادی به خون دارم که اگر مراقب نباشم, برایم دردسر ساز می شود......................گلوله و دیگر سلاح ها بر روی من تاثیر چندانی ندارند
(14-04-2015، 17:21)final fantasy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من توسط یک خون آشام دیگر تبدیل شده ام.......................و عکس العملات بالایی دارم.........................اعتیاد زیادی به خون دارم که اگر مراقب نباشم, برایم دردسر ساز می شود......................گلوله و دیگر سلاح ها بر روی من تاثیر چندانی ندارند

کارت دارم پ خ بده
صفحه‌ها: 1 2 3