امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخوای بدونی واقعا یه خون اشام هستی یا نه؟

اگه میخوای بدونی واقعا خون اشام هستی یا نه برو و تست رو انجام بده از کجا معلوم شاید تو یه خون اشام باشی و خودت خبر نداشته باشی شاید یه خون اشام اصیل باشی یا یه درورگه....
روی لینک زیر کلیک کنید و به تست ها جواب بدین...

البته به زبون انگلیسیه...

لطفا بعد از  تست جواب ها رو پست کنین

خیلی جالبه از دستش ندین ها!!!!
البته مث اینکه بعضی از دوستان عزیز اینو جدی گرفتن...(قابل توجه بعضیا...بیشتر واس سرگرمیه و بیشتر این تست خصوصیات شما رو با شخصیت های خون اشام میسنجه و میگه که اگه یوقتی یه شخصیت خون اشام بودین چجوری میشدین)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.quizrocket.com/vampire-quiz
[rtl]✘ هـیـس دخـتـر هـا فـریـاد نـمـی زنـنـد ✘[/rtl]
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak ، هایلی ، M ATIN ، Interstellar ، spark T ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Ranger* ، ارش خان ، mahya . m ، fakhte ، °◦°یـه مـرد تـنـهـا°◦° ، nastaran9835 ، طناز79 ، هلی ، mahsa._.abd ، آراگل ، M.AMIN13 ، arina001 ، عشق خداوچادر ، خوشحاله انجمن ، تینا45
آگهی
I took the Vampire Test and got "Hybrid Human/Vampire"! Hybrid Human/Vampire دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://qz4.me/QtmGmy
 سپاس شده توسط هانی*
Vampire Test - Almost done! We are generating your results.
Here are some optional offers while we process your information.
 سپاس شده توسط هانی* ، رکسانااااا
من شیطانم Big Grin
 سپاس شده توسط هانی*
اِرور داد:/
 سپاس شده توسط هانی* ، ❌fearless❌
(08-04-2015، 22:52)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِرور داد:/
واقعا???

چرا???!!! درسته که.
دوباره برو...من برات آرزوی موفقیت میکنم. Sleepy
[rtl]✘ هـیـس دخـتـر هـا فـریـاد نـمـی زنـنـد ✘[/rtl]
آگهی
من انگلیسی حالیم نمیشه...شانسی زدم
خون آشام اصیل در اومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایوللللللللللللللللللللل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوای بدونی واقعا یه خون اشام هستی یا نه؟ 1
 سپاس شده توسط هانی*
Either you were born of a human and a vampire, or you have been bitten and not feasted on a fresh kill. You have some of the vampire powers, like quicker reflexes, etc. You have fangs but they are smaller than average. You can still be killed by bullets but you are more likely to survive them th ...
 سپاس شده توسط هانی*
من توسط یک خون آشام دیگر تبدیل شده ام.......................و عکس العملات بالایی دارم.........................اعتیاد زیادی به خون دارم که اگر مراقب نباشم, برایم دردسر ساز می شود......................گلوله و دیگر سلاح ها بر روی من تاثیر چندانی ندارند
I'm your favorite nightmare!!! میخوای بدونی واقعا یه خون اشام هستی یا نه؟ 1
 سپاس شده توسط هانی* ، **elmira** ، arina001
(14-04-2015، 17:21)final fantasy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من توسط یک خون آشام دیگر تبدیل شده ام.......................و عکس العملات بالایی دارم.........................اعتیاد زیادی به خون دارم که اگر مراقب نباشم, برایم دردسر ساز می شود......................گلوله و دیگر سلاح ها بر روی من تاثیر چندانی ندارند

کارت دارم پ خ بده
میخوای بدونی واقعا یه خون اشام هستی یا نه؟ 1
 سپاس شده توسط هانی* ، **elmira** ، سولماز جون

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حقایق مخفی درباره خون اشام ها
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  ایا شما خون اشام هستید
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
  متولد چه ماهی هستی ؟؟؟⇙{بدوووووووو بیا دوست عزیزز}⇘
  متولد چه ماهی هستی؟...........
Thumbs Up ? تست هوش واقعا جالب!(این دیگه خداییش واقعیه!) ?
  بیا تو تا راحتشی (فوضلیت قول کرده)همون کودمو هستی اما سری دومش
  واقعا همچین زنایی پیدا میشن؟فاجعه است
  ضایع ترین کاری که تو بچگیت کردی و الان بهش فکر میکنی میخوای گریه کنی چیه؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان