انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـوی آزاد نسـخـه » 234 «
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-04-2015، 17:06)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:04)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبلا خزا میومدن گ.آ بچه میزدنشون الان با اغوش باز تحویل میگیرن؟:VVVVV

آره برآ اینکهـ آدم شدن :V

اینقد بز دوس دارم^_^
اصن عاشق عکس اواتارتم^_^
(11-04-2015، 17:06)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:05)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:04)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منظورت که فرنوش نیس؟؟؟؟
نکنه منم؟؟؟؟ crying

حالت کلی X رود نظر میگیریم:|
خوش دارین بتون توهین بشه ها؟:|
تا خودت قبول نکنی ک خزی کثی جرعت نیکنه کمتر از گل بت بگه:|
یکیش خوده من:| خزم ولی قبول ندارم-_-

همین الآن اعترآف کردی :V
(11-04-2015، 17:00)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 16:57)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Angry Angry Angry Angry Angry Angry

اسپم...!

اسپم در بحث و گفتگو حساب نمیشه:-) 
(11-04-2015، 17:07)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:06)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:05)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

منظورت که فرنوش نیس؟؟؟؟
نکنه منم؟؟؟؟ crying

خزم ولی خز چیزی رو در نمیارم حاجی:|
(11-04-2015، 17:04)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 16:57)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی…!
چرا سلام میکنی بعدش میری.-.

w y n d  ؟ (:
 ها؟؟؟
ما هنوز درسامون به اینجا نرسیده مرضی معنی کن~_~
هیم.... یادم افتاد فردا فاینال دارم>.<
(11-04-2015، 17:07)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:06)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

آره برآ اینکهـ آدم شدن :V

اینقد بز دوس دارم^_^
اصن عاشق عکس اواتارتم^_^

آره دیگهـ همنوعاتن مگهـ میشهـ بدت بیآد :V
آره کی از یهـ خآنوم همهـ چی تموم بدش میآد :V
خدا کنه مرضی بعدی نوینسدگی من مدیر شه:|
(11-04-2015، 17:08)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:04)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 16:57)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی…!
چرا سلام میکنی بعدش میری.-.

w y n d  ؟ (:
 ها؟؟؟
ما هنوز درسامون به اینجا نرسیده مرضی معنی کن~_~
هیم.... یادم افتاد فردا فاینال دارم>.<

درس ؟ :|

what's your name dear ؟ (:
(11-04-2015، 17:08)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:00)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 16:57)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Angry Angry Angry Angry Angry Angry

اسپم...!

اسپم در بحث و گفتگو حساب نمیشه:-) 
نمیدونستم 
زبون....قفل
(11-04-2015، 17:08)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2015، 17:07)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

منظورت که فرنوش نیس؟؟؟؟
نکنه منم؟؟؟؟ crying

خزم ولی خز چیزی رو در نمیارم حاجی:|

دراوردی ولی خبر ندآری -.- !