انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـوی آزاد نسـخـه » 234 «
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لامصب همه چی LSD اِ >_<

:|
First Star نوشته است:
*مهرناز*♥ نوشته است:با نوری درست حرف بزن ._.* ..تو گرگ نیستی:|

من برا یکی مهمم ^_____^ :|||

exanimate نوشته است:
First Star نوشته است:
exanimate نوشته است:
First Star نوشته است:رزی -_-

بنال -_-

ازت متنفرم -_-

منم از خودم متنفرم -_-

تو خیلی اهم میخوری -_-

فقد من حق دارم ازت متنفر باشم ._.
میدونی تعداد کسایی که بهم گفتن ازم متنفرن چند تاس ؟ ._.

تقصیر خودته من ک کاری نکردم -_-
(10-04-2015، 16:22)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2015، 16:21)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با این نورا هیچ گفتگویی نداشتم -_-

من چی ؟ .____.

نورا ؟ رزی ؟ :|

آیسان ؟ رزی ؟ :|
چطوری آیسان ؟ (..)--+
(10-04-2015، 16:21)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد دختر :9lp: :183: 14k

خيال باطل :|

من و رزى پسريم ._.

رزى ببخشيد اعتراف كردم ( .. )
(10-04-2015، 16:21)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2015، 16:19)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با نوری درست حرف بزن ._.* ..تو گرگ نیستی:|

من برا یکی مهمم ^_____^ :|||

(10-04-2015، 16:20)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2015، 16:19)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2015، 16:17)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2015، 16:15)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی -_-

بنال -_-

ازت متنفرم -_-

منم از خودم متنفرم -_-

تو خیلی اهم میخوری -_-

فقد من حق دارم ازت متنفر باشم ._.

المانیه چی؟:|
اینا دُختر نیستن ._. ..

بُزن ^_^ ..بُز عشقی♥ ._.
(10-04-2015، 16:22)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی تعداد کسایی که بهم گفتن ازم متنفرن چند تاس ؟ ._.

تقصیر خودته من ک کاری نکردم -_-

اتفاقا تعداد بیشتری از من متنفرن ._.

-_-
(10-04-2015، 16:23)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2015، 16:21)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من و رزى پسريم ._.

خودت نمیگفتی دماغت گویا همه چی بود:>>>
(10-04-2015، 16:23)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من و رزى پسريم ._.

به هر حال ماه پشت ابر نمیمونه :v