انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤گفتگو آزاد نسخه 237¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-05-2015، 14:18)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2015، 14:16)Happy=girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2015، 14:14)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2015، 14:12)Happy=girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2015، 14:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم واس همه ی بچه ها تنگ شده._.
علی ایمان اهورا عرفان و کلا همه اوناییی ک پارسال تابستون باشون بودیم..
بهترین دوستای دنیا..
هرکی با لیست دسوتام بتونه دوست شع مطمن باشع سعادتمند شده._.
خیلی با جنبه و باحالن._.

من سعی میکنم باهمه دوسشم
ولی بدبختی اینه ک محل نمیزارنo_0

(07-05-2015، 14:11)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهان...!
صداش کن...!
خوابه شاید...!
البته تا الان...!
صداش کن...!
خخخ

شاید مرده!
مزاحم مرده نمیشم!
حتما دیشب چیز میز خورده
شما صداش کردی...؟ Big Grin

(07-05-2015، 14:12)Happy=girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2015، 14:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم واس همه ی بچه ها تنگ شده._.
علی ایمان اهورا عرفان و کلا همه اوناییی ک پارسال تابستون باشون بودیم..
بهترین دوستای دنیا..
هرکی با لیست دسوتام بتونه دوست شع مطمن باشع سعادتمند شده._.
خیلی با جنبه و باحالن._.

من سعی میکنم باهمه دوسشم
ولی بدبختی اینه ک محل نمیزارنo_0

(07-05-2015، 14:11)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهان...!
صداش کن...!
خوابه شاید...!
البته تا الان...!
صداش کن...!
خخخ

شاید مرده!
مزاحم مرده نمیشم!
حتما دیشب چیز میز خورده
مگه میخوره...؟
بهش نمیخوره...!

حوصله اون چشاشو ندارم غضمیت زشت:|
پ۰۰ن۰۰۰پ بو میکنه:|
خخخخخ

ب من میگه
بسر ب این خوشگلی!
من پسر به این ماهی!
ب این مضلومی!
ب این آقایی!
ب این با فرهنگی!
چرا از من خوشت نمیاد
گفت گوی ازادو مثل پرسپلیس استقلال خصوصی سازی کردینا:|
این مسال رو تو خصوصی بهم بگید:|
در مورد ی پسر چند ساعت دارن صحبت میکنن ما هم عین چی داریم نگا میکنیم:||||||
(07-05-2015، 14:22)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خخخخخخخ

خو یه چیزی بگین ما هم وارد اون بحث شیم...!

فاطمه

آره خیلی اعتماد به پلو داره
(07-05-2015، 14:22)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عین چییییی?
استقفرالله
مگه اینم خلاف قانونه و خبر نداشتیم?0_0

(07-05-2015، 14:23)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خخخخخخخ

فاطمه

آرع:|
(07-05-2015، 14:23)Happy=girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

عین چییییی?
استقفرالله
مگه اینم خلاف قانونه و خبر نداشتیم?0_0

(07-05-2015، 14:23)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خخخخخخخ

فاطمه

آرع:|

این بحثا ب ما چ ربطی دارع اخه؟:|
هزار جور کاربر تو این انجمن میاد با هزار جور سن شاید ی نفر از این کار خوشش نیاد یا حتی بچه ای بلد نباشه._.
استغفرالله._.
[ -> ]
فاطمه

بله .. ؟

کیو میگی .. ؟
(07-05-2015، 14:26)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
فاطمه

بله .. ؟

کیو میگی .. ؟

آرشو میگه
با شما نیس:-)
مرسی کــِ انقد زود یادتون میره *ــ*
اهــمــ ..!
(07-05-2015، 14:26)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
فاطمه

بله .. ؟

کیو میگی .. ؟

منظورم شما نیستی فاطی جان

آرشو میگیم...!