انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤گفتگو آزاد نسخه 237¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-05-2015، 13:40)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:39)PrInceSs~AloNe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:37)hamid.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:36)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:33)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Angry من بمیرم؟
بزار الان به مامانم میگم....

مآمآن crying  crying

اگه رگتو زد بامن :|

نمیتونه ی دست بزنه بت -.-

این مامانته؟؟؟؟؟؟؟
همون بمیری بهتره
بمیییییر

هـعـی درسـت صـحـبت کـُن :/
اونوقت ببین من از دست این چی میکشم...

(04-05-2015، 13:40)hamid.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:39)PrInceSs~AloNe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:37)hamid.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:36)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این مامانته؟؟؟؟؟؟؟
همون بمیری بهتره
بمیییییر

فوضولی؟ Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
درست حرف بزن با مهرآسا حمید

فوضولی؟
(04-05-2015، 13:40)hamid.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(04-05-2015، 13:33)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Angry من بمیرم؟
بزار الان به مامانم میگم....

مآمآن crying  crying

این مامانته؟؟؟؟؟؟؟
همون بمیری بهتره
بمیییییر

هـعی ..
جـَم خـودتـو مـَگـه اینـجـا مـَهـد کـودکـه؟
(04-05-2015، 13:42)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونی این شکلکآ چین ؟ ~~> (: ، ): ، (؛ ، )؛ ، :| ، :/ ، ^_^ ، -_- ، -.- ، *-_- ، *._.  ، *_* ، :} ، :] ، :>  ،  :v

نه...

اوووووووف
هعی
چه خبرا/؟
(04-05-2015، 13:41)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:38)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآم سینا ^_^

سلام..

خوبی؟ ..

زیاد نه .-.

تو خوبی .. ؟
:||||||
اینآ هر کدوم یه فلسفه طولانی داره =)، موقعی که بچه ها با هم چت میکنن خودت میفهمی کی از کدوم باید استفاده کنی ! بیشتریا از این استفآده میکنن :     :|
سل ._. ..
(04-05-2015، 13:43)PrInceSs~AloNe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

این مامانته؟؟؟؟؟؟؟
همون بمیری بهتره
بمیییییر

هـعی ..
حتما مهد کودکه تو اینجایی دیگه
بعدشم تو لازم نکرده به من بگی خودمو جم کنم یا نه
تو فضول منی؟
(04-05-2015، 13:46)hamid.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2015، 13:43)PrInceSs~AloNe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
این مامانته؟؟؟؟؟؟؟
همون بمیری بهتره
بمیییییر

هـعی ..
حتما مهد کودکه تو اینجایی دیگه
بعدشم تو لازم نکرده به من بگی خودمو جم کنم یا نه
تو فضول منی؟

هووووووووی
حمید...درست حرف بزن...میزنمتا
فرنوووووووووووووووش
من دگه جواب مامانتو نمیدم بگو یکم احترام خودشو نگه داره
خز بازی و مهدکودک بآ هم :|
فضولی فضولی فضولی :|