انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤گفتگو آزاد نسخه238¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-05-2015، 17:21)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:18)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:16)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:13)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:12)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودخوری کردی ؟

همین یه کارت مونده بود

این ننگو دیگ چ جوری جم کنم ؟

همونجوری ک مــآل خودتو جمع کــردی ..!=)

اخه من متانتو حیا و گل بودنمو جمع میکنم ریا نشه

تو رو چی کار کنم ؟

هــــــــی

بــآزمـ خود درگیــری پیــدآکردیـ ..؟!

اره دیگ بخش اولشو با خودم بودم ..

البته من خانوم تر از این حرفام ولی دیگ ریا میشه اگ بگم
مــن سکــوت میکنمـ ..(:
(15-05-2015، 17:21)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:19)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:18)Archangelg!le نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابووووو از این ت.... گزارش کردن خیابانی.:تابلویه همش ب نفع پرسپولیس حرف میزنه دیو.. p336

خیلی وقته دیگ از استقلالی بودن پشیمون شدم

صد در گندن همشون

(15-05-2015، 17:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:18)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:16)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دو هفته دیگه میبینمت:/\
ب امید دیدار

تبریک یادت نره !
ما حسود نیستیم تبریک رو هم میگم ولی چن صد سال دیه

یه نظریه هس ک میگ پسرا دو هفته بعدو صد سال فرض میکنن

شتر بسند در خواب پنبه دانه:/\
اون شتره من حانیم
یِ چیزآیی رو موهآمـ حِس میکُنمـ ..

انگآر موهآمو چینی بستمـ |: !
(15-05-2015، 17:22)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:21)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:18)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:16)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:13)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همونجوری ک مــآل خودتو جمع کــردی ..!=)

تو رو چی کار کنم ؟

هــــــــی

مــن سکــوت میکنمـ ..(:

سکون علامت رضایت است هاهاها :v
(15-05-2015، 17:22)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:21)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:19)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:18)Archangelg!le نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابووووو از این ت.... گزارش کردن خیابانی.:تابلویه همش ب نفع پرسپولیس حرف میزنه دیو.. p336

خیلی وقته دیگ از استقلالی بودن پشیمون شدم

صد در گندن همشون

(15-05-2015، 17:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:18)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب امید دیدار

تبریک یادت نره !
ما حسود نیستیم تبریک رو هم میگم ولی چن صد سال دیه

یه نظریه هس ک میگ پسرا دو هفته بعدو صد سال فرض میکنن

شتر بسند در خواب پنبه دانه:/\
اون شتره من حانیم

خوشبختم منم امیرم:||||||||||||||
دستَمـ خورد کلشُ پآک کردمـ -_-

کلنمـ بِ بآد فنآ رف >_< !
(15-05-2015، 17:24)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:22)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

تو رو چی کار کنم ؟

هــــــــی

مــن سکــوت میکنمـ ..(:

سکون علامت رضایت است هاهاها :v

اینجــآ نمیشه به حسابت برسمـ ..

وگرنه خوب میتونستم بچزونمتـ((:
پرسپولیس برد:||
سلامـ‌به همه ._.*

+ اونایی که قهرن ، اونایی که شیکست عشخی خوردن :|

ـ

حالمـ بهمـ‌ خورد -_-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=226620
یک دوسه..یک دو سه ...

صـدآ میــآد ..؟

صندوقـتـ پــر شدهـ اگهـ صدآمومیشنویـ خآلیشـ کنـ ..×ــ×