انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤گفتگو آزاد نسخه238¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-05-2015، 17:58)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:53)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:49)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:47)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:46)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خورده ای ..

دیدی چقد بزرگوارم ؟
پررو نشو..

خوبی از خودمهـ ..
هستم

اره شترا خوبن D:

طوطی هاهمـ خوبن(:..
البته بعضی از طوطیا اونایی ک اول اسمشون " م " هس خوب نیستن
طوطی ها ی که اول اسمشون " م " ._.
(15-05-2015، 17:57)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:56)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:54)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:52)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ من بعد اون قضیه دوتا دیگه زن عوض کردم ]

نشان از وفاداری پسرا دخترا یاد بگیرین !

ازتون موقع ینی شیش ماه پیش
تو از قبلش خبر مداری:|
هشت نه تایی بودم فک کنم:/\
تو س ماه تابستون فلش و درو کردم:/\vvvvv

میومدم کم و بیش ..

می دیدم میگفتی افتخاراتتو

مخصوصا تو تابستون

خدا بده برکت

برکت ک میده در صورت عادی..
خدا برکت زیاد کن:v

گرما زده میشیا
برامون خوب بود تا مجریش رفت.-.
فظی:|||||
(15-05-2015، 17:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:58)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:54)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:52)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اونی ک تو بآشی معلومه تو سه مآه همین کآرو میکنه !
والا تابستون چ حالی میاد. -.
4 نفر بودیم هرچه تا میخواستم نویسنده شیم و هرچ ار تا دختر باز:/\
مخصوصا منو علی
از اون جمع فقط من ب ی جایی رسیدم:}

خوبه خودتمـ اعتراف میکنی ..!!××
(15-05-2015، 17:59)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برومـ (._.*)

خدافس به اونایی که قهر کردن ، شیکست عشخی خوردن ._. ، پ . خ ج نمیدن ._.

و اون مونائه :| ._.

فک میکنم با کس دیگه حرف میزنی |:
(15-05-2015، 18:00)ωιѕн † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:58)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:53)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:49)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:47)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پررو نشو..

خوبی از خودمهـ ..
هستم

اره شترا خوبن D:

طوطی ها ی که اول اسمشون " م "  ._.

طوطیایی ک اول اسمشون میم هس ن مونا ک (:
(15-05-2015، 17:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:52)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:51)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:50)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتم قصدی ندارم فقط خواستم یادش بیارم :/\
من بعد اون قضیه دوتا دیگه زن عوض کردم

اصن نمیدونم چی میگی فقد خواستم حرفی زده باشم :V

ابی بت نمیاد ._.

سیاه بم میاد.-.
:/\

اسمت رو تصور کن ی خط روش باشه ^__^

جوون چ چیزی میشه :V
از کارای ک میتونی انجام بدی صحبت کن.-.
:V

ایشالله وقتش شد اینکارو انجام میدم ^___^ :V
(15-05-2015، 18:01)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:58)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اونی ک تو بآشی معلومه تو سه مآه همین کآرو میکنه !
والا تابستون چ حالی میاد. -.
4 نفر بودیم هرچه تا میخواستم نویسنده شیم و هرچ ار تا دختر باز:/\
مخصوصا منو علی
از اون جمع فقط من ب ی جایی رسیدم:}

خوبه خودتمـ اعتراف میکنی ..!!××

جوون بودم بآ حل بودم همه دوس داشتن خنگ بودم منم مجبور بود._.
الانم جونم باحال هم هستم همه هم دوس دارن ولی عاقل شدم ب هرکسی افتخارنمیدم:}
(15-05-2015، 18:00)~Just Girl~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2015، 17:58)вєѕт αѕтєя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
پررو نشو..

خوبی از خودمهـ ..
هستم

اره شترا خوبن D:

هر چیزی به وقتشـ-ــ- Sleepy

نفس عمیق بکش

ب میمون نگاه نکن ^_^
هع ...!!