انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لیونل مسی یا کریستین رونالدو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
معلومه کریست
رونالدو :cool:

خوشم میاد همه میگن رونالدو Big Grin
:cool: فقط رونالدو
بارسالیونل مسی یا کریستین رونالدو 4 حیف که مجبورممممممممممممممم... crying
(30-05-2015، 13:44)باران 8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لیونل مسی یا کریستین رونالدو Heart                                                                                                                                                                                                                                                                            هرکی لیونل مسی رو میخواد  این علامت crying  و هرکی کریستین رونالدو   رو میخواد این علامت :cool:                                                

نه بگو هر کی مسی رو میخواد این علامت :cool: و هر کسی که رونالدو رو میخواد این علامت ggre

لیونل مسی و لیونل مسی و لیونل مسی و لیونل مسی و لیونل مسی و لیونل مسی.

فوتبال یعنی مسی.

بزارید بارسایی بیان من میدونم و شما ها.
مسی Tongue
(30-06-2015، 20:10)زینب طلا74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مسی Tongue

وقتی دنیا اسم مسی رو میشنوه این جوری میشه:84:ولی وقتی دنیا اسم رونالدو رو میشنوه این جوری میشه ggre

هر کی با مسی جونم مشکلی داره بیاد مشکلش رو حل کنم.
فقط مسی
(02-07-2015، 11:35)نیمارعشقمه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-06-2015، 20:10)زینب طلا74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مسی Tongue

وقتی دنیا اسم مسی رو میشنوه این جوری میشه:84:ولی وقتی دنیا اسم رونالدو رو میشنوه این جوری میشه ggre

هر کی با مسی جونم مشکلی داره بیاد مشکلش رو حل کنم.

من
:cool:
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6