انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لیونل مسی یا کریستین رونالدو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
شما که زحمت کشیدی موضوع زدی لطف کن بی طرف باش
هیچکدوم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
نیمار

اصن بایرمونیخ
یاچلسی چطوره
یوونتوس
هانننن؟؟؟؟؟؟
ای باباتازه حسه کسایی که میگن نه پرسپولیس نه استقلال وبی طرفنودرک میکنم
فقط پوگبا
ولي بين مسي رونالدو رونالدو
البته بارسا Heart
پس نیمار چی من نیمارم 
از شانس حالا نمیتونم شکلک گریه بزارم
1 ماه نبودم رئالی ها پرو شدن.درسته؟و حالا من امدم تا اخرین قطره ی خونم از مسی جونم حمایت کنم.

حمله ه ه ه !:ozer:Confused5B:Confused5B:
crying مسی crying
(17-08-2015، 10:34)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط مسی
اخه مسی کی هست که فقط باشهggre
(30-05-2015، 16:26)فضول خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-05-2015، 16:23)3283 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
crying

اونوخ چرا بايد شكلك طرفداراي مسي اينطوري باشه ؟! من اعتراض دارم

خخخ اعتراض جایز نیست . :cool:

خیلی هم جایزههههههههههههههههه
زود جواب بده چرا؟

(17-09-2015، 8:29)باران 8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-08-2015، 10:34)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط مسی
اخه مسی کی هست که فقط باشهggre

مسی فقط و فقط مسی خیلی هم فقططططططططططططططط مسی
:cool:
ما که رای میدیم و با افتخار به پرافتخار ترین بازیکن رای میدیم حتی اگه قرار باشه اینو بزاریم crying اما این کارت خیلی چرته. چون خودت رئالی هستی< سوراخ های اسپانیا> شکلک هارو اینجوری گذاشتی در حالی که این شکلک< :cool: > حال این روزای مسیه و رونالدو در اصل اینه< crying > مسیو عشقههههههه

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: <منظورم مسیه>
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6