انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آواتار نفر قبلیت به چه شغلی میخوره؟؟؟(جنبه لازمـــ)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بیکاررررررر
(12-09-2015، 23:24)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیکاررررررر

اونی ک عاشقه بیکاره؟!
(12-09-2015، 23:26)zahra/123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 23:24)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیکاررررررر

اونی ک عاشقه بیکاره؟!

اره -_-
(12-09-2015، 23:28)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 23:26)zahra/123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بیکاررررررر

اونی ک عاشقه بیکاره؟!

اره -_-

ببین ب نظر دیگران احترام بذار ب نظر منم کسی ک همه پروفایلشو خواننده مورد علاقش میذاره
ی دیوونه و بیکار بیشتر نیس..اما هر کس نظر خودشو داره ....
شاید عکاس
(12-09-2015، 23:29)zahra/123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 23:28)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بیکاررررررر

اونی ک عاشقه بیکاره؟!

اره -_-

ببین ب نظر دیگران احترام بذار ب نظر منم کسی ک همه پروفایلشو خواننده مورد علاقش میذاره
ی دیوونه و بیکار بیشتر نیس..اما هر کس نظر خودشو داره ....

اصلا شوخی سرت نمیشه ها -_- حالا خوبه نوشته با جنبه ها بیان

در ضمن این عکسو نزاشتم چون خواننده ی مورد علاقمه

گذاشتم چون قشنگه یه حس خوبی بهم میده همین
باشه عزیزم من بی جبه..خوبه؟؟!
باشه حالا حس خاص رو ب تو میده ن ب دیگران چرا ناراحت میشی...
(12-09-2015، 23:34)zahra/123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیلی ناراحتین عوضش می کنم T____T
(12-09-2015، 23:41)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 23:34)zahra/123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخیر..عوضش نکنیا....نظر و عقاید ادماس ک اونارو تو دل ادم جا میکنه
قبول نداری...
عوض نکن
(12-09-2015، 23:43)zahra/123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2015، 23:41)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نخیر..عوضش نکنیا....نظر و عقاید ادماس ک اونارو تو دل ادم جا میکنه
قبول نداری...
عوض نکن

باشه T____T