انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آواتار نفر قبلیت به چه شغلی میخوره؟؟؟(جنبه لازمـــ)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جان خودت دقیقا همینه ک گفتی Big Grin

پسرایی که دخترا رو گول میزنن :|
 ملعون :|
(13-10-2015، 23:22)برگ سرخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جان خودت دقیقا همینه ک گفتی Big Grin

پسرایی که دخترا رو گول میزنن :|
 ملعون :|

عه از کجا فهمیدی   :من چیکار کنم خودتون عاشقم میشین

از این کل کل هایه خانمان سوز نکن من زن بچه دارم 
یه روش پیشنهادی دارم تضمینی هیشکی دیگه عاشقت نمیشه کل کل خانمان سوزم راه نمیندازه....

عکس خودت بزار برا آواتارت خخخخخ Big Grin

بازیگر سریالای خونآشامی o_O
(13-10-2015، 23:46)برگ سرخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه روش پیشنهادی دارم تضمینی هیشکی دیگه عاشقت نمیشه کل کل خانمان سوزم راه نمیندازه....

عکس خودت بزار برا آواتارت خخخخخ Big Grin

بازیگر سریالای خونآشامی o_O
عکسمو بزارم که بدتر میشه صف میکشین خودتونو برام قربونی کنین Big Grin 

اصلا روزی خاور به خارو با این کامیون نارنجیا دختر میارن دم خونمون.  اصلا یه وعضیه
دخترای فراری رو میارن تا با دیدن تو به ازدواج با پدر پدر جد بقال سر کوچشون رضایت بدن Big Grin
(13-10-2015، 23:53)برگ سرخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دخترای فراری رو میارن تا با دیدن تو به ازدواج با پدر پدر جد بقال سر کوچشون رضایت بدن Big Grin

اره دیده شده هرکدوم با یک بچه بقلشون برمیگردن 

بعضی ازون هم سلولیایه خل خونتون بپرسی میگن منو دیدن دیوانم شدن اوردنشون اینجا
اون بعضیا همونایی ان که قبلا با یبار دیدنت با همون فک فامیل بقاله ازدواج کردن حالا با بچشون اومدن واسه تشکر یه پولی هم بندازن رو سرت واسه دفع شر از خودشون    Big Grin

اونایی هم که دیوونه شدن همون بنده خداهایی بودن که با دیدن چهره ات به صلاحشون پی بردن و چنان شیفته ی همون پدر پدر جده شدن که خل شدن Tongue
باز من خودمو رو کنم 

فعلا نمیشه خدافس 

اه تو بردی اینا برات افتخارن فکر نکن که اهل انتقامم چون درست فکر کردی دفعه بعدی میندازمت محفظه اهنی میبریمت اتاقت بعد خودتو میزنی به در دیوا سر صدا نگهبانا میان انقدر میزننت تا جون از دِماغات بزن بیروم بعد میگم ولش کنین نامردا تو عاشقم میشی منم مم بروعمو حوصلهدداری 
مدل Smile
حرفی که خودش زد