انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیاهرچی تودلته به عشقت بگو بعدشم اسمشواگه خواستی بگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
(09-06-2016، 13:45)Razor1911 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی بیشعوری نامرد عوضی هیچوقت فک نمیکردم خیانت کنی مطمئن باش بد انتقام میگیرم
(ملیکا)
اره دادامنم زیاددیدم ازاین خیانتا
(22-07-2016، 20:38)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-06-2016، 13:45)Razor1911 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(ملیکا)
اره دادامنم زیاددیدم ازاین خیانتا
کجا دیدی؟
اینجا تلگرام وزندگیه واقعی بعده اینکه توزندگی واقعی کم اوردم رفتم سراغه مجازی دیدم مجازی هم ریدبهمون رفت Big Grin
[ -> ]
(ملیکا)

ادمای ضعیف انتقام میگیرن
ادمای قوی میبخشن
ادمای باهوش نادیده میگیرن
برگررررررررد بیشعوووووور
کدوم گوووووری هستی؟؟؟؟؟ الان ک من نیستم کی پیشته؟!؟
اهنگ تو حق نداری رو گوش بده حرف دلم ب توئه...
 عشقم یه دنیاعاشقتم اولینواخرین عشقمی هیچ وقت تنهام نذاشتی ازوقتی که وجودمادی نداشتم کنارم بودی وزمانی که همه فراموشم میکنن توهستی بااینکه بهت بدکردم بیشتزراوقات فراموشت کردم ولی هیچوقت فراموشم نکردی توی کتابت کلی مطالب نئشتی واسه من درحالی که من دانش اموزه احمقت نخوندمش وهمیشه بهم لطف کردی ای عشق ابدیم ارزوم اینه اگه همه چیموگرفتی هیچ وقت ایمانموبه توازقلبم نگیردوستت دارم باعشق بنده ی ناچیزت تقدیم به

خدا Heart
بش میگم شمارتو بده میگه گوشی نرررم :97:
اسکول کجا رفتی؟؟؟ خخخخ برو به سلامت خوش به حال شوهرت که زن به این اسکولی گیرش اومده
عشقم رفت

ب درک ... Tongue

(23-07-2016، 2:21)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(ملیکا)

ادمای ضعیف انتقام میگیرن
ادمای قوی میبخشن
ادمای باهوش نادیده میگیرن

منم دیدم از این کارا Sad
تموم زندگیم بودی ولی کاش نمیرفتی امیرم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7