انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیاهرچی تودلته به عشقت بگو بعدشم اسمشواگه خواستی بگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
عشقم ببخش که ازهمون اول نشناختمت
ولی توبازم توشرایطی بهم کمک کردی که همه اقوام حتی مامانم بهم پشت کردن.کنارم بودی توهمه سختیام.بمیرم واسه صورتت که به خاطرمن کبودشد.
اگه زمین هم به آسمون برسه اگه همه دنیاهم مخالفت باشن تاابدکنارتم.
Heart دوستتت دارم عسلم Heart
دیگه واسم مهم نیستی
(17-12-2016، 5:43)*sohillll* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشقم ببخش که ازهمون اول نشناختمت
ولی توبازم توشرایطی بهم کمک کردی که همه اقوام حتی مامانم بهم پشت کردن.کنارم بودی توهمه سختیام.بمیرم واسه صورتت که به خاطرمن کبودشد.
اگه زمین هم به آسمون برسه اگه همه دنیاهم مخالفت باشن تاابدکنارتم.
Heart دوستتت دارم عسلم Heart

ایولاههه
نمیدونم چرا نمیتونم بهت بفهمونم که دوست دارم میترسم بگم و ازم ناراحت بشی و دیگه حتی بهم نگاه هم نکنی
نمیدونم چی کار کنم عزیزمA
عااااشقتم واسه همیشه قووول میدم پات واستم هرگز ترکت نمیکنم امیدوارم همیشه سالم باشی.
نمیدونم چرا نمیتونم فراموشت کنم
بدتر اینکه نمیدونم تو منو فراموش کردی یانه؟
نمیدونم بی محلیاتو باور کنم یا چیزایی که برای امضات گزاشتی
همین ولی دلم ازت پره A
(17-12-2016، 9:53).HESAM. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم چرا نمیتونم بهت بفهمونم که دوست دارم میترسم بگم و ازم ناراحت بشی و دیگه حتی بهم نگاه هم نکنی
نمیدونم چی کار کنم عزیزمA
داداش سعی کن بهش بفهمونی
یه روزی میرسه که میفهمی دیگه دیرشده Sleepy
عشقم؟؟؟چراااا؟؟؟
رفتی بدون خداحافظی نگاه آخرت روفراموش نمیکنم*m*
مهدی جان چرا رفتی چرا ولم کردی مگه نگفتی تا اخرش باهاتم زیر قولت زدی ها ولی من عهدمو نشکستم مهدی هنوزم دوست دارم بیخیالت نمیشم میخوام اینوباور کنی که
(عاااااااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششققققققققققققققتتتتتتتتتتم)
مرسی تو همه ی سختیام پشتمی عاشقتم که انقدر نگران ایندمی
قول میدم تموم سختیاییی که بخاطرم کشیدی رو جبران میکنم برات

خیلی دوست دارم بابایی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7