انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: راه های فرار از کلاس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 اقا دسشویی دارم
2 اقا تشنمه
اگر این 2 را قبول نکرد
1 وانمود کنید که می خواهید تا لحظاتی دیگر با لا بیاورید
2 خودکارتان را بر دارید و بر روی شوفاژ بگذارید و وقتی جوهر پس داد سریع جوهرش را روی زبانتان بریزید فقط کفته باشم تلخه
3 اگر جرعت این کار را ندارید جوهر را روی صورتتان بریزید

4آخر زنگ دوم معلم خود را اذیت کرده که او شما را به بیرون بیاندازد آنوقت شما کتابهایتان که از قبل درون شکم جاسازی کرده بودید به زیر بغل زده و به سرعت نور از آنجا میگریزیم .

چندین نفر را به سمت خود میکشیم و فکر فرار را به سر آنها می اندازیم آنگاه به پارکینگ مدرسه رفته آنها قلاب میگیرند و شما فرار میکنید و آنها را جا میگذاریماخرین راه که امروز امتحان کردم
و یک راه 100%تضمینی سوزن را که قبلا در کیف بود را در اورده و با نقطه ای از بدن زده فقط جایی که معلم نبیند بعد خون ان را روی دستمال گذاشته و مقداری اب دهان رویش می ریزیم ان وقت به معلم می گویید و 100%به بیرون کلاس می روید

اگر راه های دیگری داشتید بگویید

سپاس یادت نره
[size=xx-large] خیل237ی مسخره بود
Big GrinBig GrinBig Grin
خیلی هم باحالهBig Grin
nkynkynkynkynkynky
من ریختن جوهر رو زبون رو امتحان کردم خیلی جواب میده
مرسیSmileSmile
مر400
یکی دیگه از راه هات هم اینه که بگی ای وای شکممم خیلی یخیلی یخیلی یخیلی درد می کنه و کمی اب روی چشمات بریزی که خیلی یخیلی موئثره و بگی دارم از ششکم درد می میرم و بری به ناظما بگی البته زمانی که خانم بهداشت نباشه اگه خانم بهداشت باشه کارت طول ممی کشه و زیاد باید تلاش کرد
بعد به این راحتی کلا مدرسه نمیری و ناظما زنگ می زننن به مامانت و می گن بیاید ببریدش داره میمره بچهBig Grin
خب بهه این اسانی تابه حال 13 با ر امتحان کردم و همش با موفقیت انجام شده
(29-11-2012، 22:45)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی دیگه از راه هات هم اینه که بگی ای وای شکممم خیلی یخیلی یخیلی یخیلی درد می کنه و کمی اب روی چشمات بریزی که خیلی یخیلی موئثره و بگی دارم از ششکم درد می میرم و بری به ناظما بگی البته زمانی که خانم بهداشت نباشه اگه خانم بهداشت باشه کارت طول ممی کشه و زیاد باید تلاش کرد
بعد به این راحتی کلا مدرسه نمیری و ناظما زنگ می زننن به مامانت و می گن بیاید ببریدش داره میمره بچهBig Grin
خب بهه این اسانی تابه حال 13 با ر امتحان کردم و همش با موفقیت انجام شده

اشکمان در باد میگن بده والا زشته توی مدرسه هم دیگر لو رفته
من به جای جوهر از غلط گیر استفاده کردم اما یهو ریخت رو میز بعد معلم دید باقیشو رو خودم خالی کرد....بعد گفت باید میزو با بنزین بشوری منم فردا بنزین اوردم که یکی بچه ها زد ریختش کلاس تا 2 روز بو پمپ بنزین میداد...شانسمون گفت بنزین بقل بخاری نریخت و گرنه...!!!!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15