انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فرق دهه 60 و 70 با دهه 80...بیا داخل ببین قبول داری؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
فرق دهه 60 و 70 با دهه 80...بیا داخل  ببین قبول داری؟؟ 1
من هنوزم یکی از اون صدآفرینامو دارم Sleepy
نخیرم ما دهه هشتادیا عشقیم هیچوقت هم مدرسه مون بهمون آیفون یا تبلت نمیده همونجوری که شما دهه شصتیا و هفتادیا گوشی دارین ما هم داریم زودتر از شما ها داریم چون عزیییزممم زمونه فرق کردههههه بعععله دهه هشتادیا پرچما باااالااااا ببینممم
ما دهه هفتادیا نسل سوخته ایم Shy
(09-07-2015، 19:51)zahra.413 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخیرم ما دهه هشتادیا عشقیم هیچوقت هم مدرسه مون بهمون آیفون یا تبلت  نمیده همونجوری که شما دهه شصتیا و هفتادیا گوشی دارین ما هم داریم زودتر از شما ها داریم چون عزیییزممم زمونه فرق کردههههه بعععله دهه هشتادیا پرچما باااالااااا ببینممم

موافقم   منم   دهه هشتادی ام  Big Grin
به سلامتی همه دهه هشتادیا Heart Heart
دهه 70پرچمش بالاس...
مخالفم:||||||| خوب من انقدام لیلی به لالام نذاشتن و لوسم نکردن ولی چه اشکالی داره؟ حسودیتون میشه؟ بعدشم تقصیر ما نبوده که دهه هشتادی شدیم همه دهه هشتادی ها لوس نیستن نمونش خودم میتونین بپرسین من هم مثل شما واسم سختگیری میشه
هه اره منم ي دفترچه دارم (دفترچه رابط اوليا ومربيان) صفحه  اولش برامون برچسب ميچسبوندن
نه نه نه Sleepy Angry Dodgy
اصلا قبول ندارم Angry Dodgy Undecided
من معدلم19/79شده Sad Sad Sad
ب یه گوشی معمولی هم راضی ام ولی نمیخرن خونواده crying crying crying crying
من خودم 80.ولی 70 ها رو هم خیلی دوست دارم. شاید بخاطر اینه که من 80 بدنیا اومدم و نزدیکم به 70. 80ها رو عشقه. علیرضا.
اوممم
من هشتادم ولی پنجتا از اون صد افرینا دارم
دوتا هم آیپد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6