امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرق دهه 60 و 70 با دهه 80...بیا داخل ببین قبول داری؟؟

Shocked 
فرق دهه 60 و 70 با دهه 80...بیا داخل  ببین قبول داری؟؟ 1
من هنوزم یکی از اون صدآفرینامو دارم Sleepy
Heartعشق هرگز نمیمیردHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، ♥zed bazi♥ ، zahra160 ، serpent ، باران20 ، نیلا....... ، kian007 ، Spell † ، آویـــسـا ، saba 3 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ♪neGar♪ ، ✘Nina✘ ، ん乇レ乇刀ム ، صوصن ، ḲℑℳℐÅ ، dokhi khoooooooobi ، A General ، Hanie...... ، عاطی جوجو ، ارباب خون خوار ، هلیا78 ، یلدا930 ، Jєιяαη ، bari ، ♥پانی♥ ، atiiiii ، nanali ، فرانه ، زردآلو ، mohsen 13 ، @پوریا@ ، سمیرا۸۰ ، محمد2000 ، Sina 007 ، TARA22 ، . . . P oo R ! A . . . ، ×Aramis× ، M.AMIN13 ، امیر حسین 222 ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، armina74 ، nazanin-a ، sara006 ، ریحون بنفش ، Cute+Girl ، mozhi fafa ، هدیه 20 ، ♥Haniyeh♥ ، Sadaf 2014 ، чернаяЛуна ، ຖēŞค๑໓ ، farnam22 ، М Δ ђ ΐ ą ، omidkaqaz ، ترنج 15 ، Mason ، Jack Daniel'ѕ ، Thyme ، melika. ، کوچول خان ، tidaaa ، sandi ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، mr.destiny ، ○°łåmýå°○ ، yegi200180 ، The End ، دریای بی موج ، عسل شیطون ، Fazi_iz ، Tina@ ، roya15 ، Son of anarchy ، maryam goly ، vampire whs
آگهی
نخیرم ما دهه هشتادیا عشقیم هیچوقت هم مدرسه مون بهمون آیفون یا تبلت نمیده همونجوری که شما دهه شصتیا و هفتادیا گوشی دارین ما هم داریم زودتر از شما ها داریم چون عزیییزممم زمونه فرق کردههههه بعععله دهه هشتادیا پرچما باااالااااا ببینممم
پاسخ
 سپاس شده توسط وینکس ، amirff ، ♥zed bazi♥ ، sufiy ، عشق سلنا ، alireza2400 ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ღ narges ღ ، 1381mohammadreza ، یلدا930 ، Jєιяαη ، z800rr ، atiiiii ، سید محمد رضا معلمی ، ×Aramis× ، †cυяɪøυs† ، M.AMIN13 ، melika. ، mozhi fafa ، 83 pooneh ، yegi200180 ، ابوالفضل جون ، عاشق دل شکسته ، roya15 ، vampire whs ، mnhh
ما دهه هفتادیا نسل سوخته ایم Shy
Heartعشق هرگز نمیمیردHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط علیرضا جذاب ، alireza2400 ، Hanie...... ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، mozhi fafa ، یلدا930 ، Two_Face ، عسل شیطون
(09-07-2015، 19:51)zahra.413 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیرم ما دهه هشتادیا عشقیم هیچوقت هم مدرسه مون بهمون آیفون یا تبلت  نمیده همونجوری که شما دهه شصتیا و هفتادیا گوشی دارین ما هم داریم زودتر از شما ها داریم چون عزیییزممم زمونه فرق کردههههه بعععله دهه هشتادیا پرچما باااالااااا ببینممم

موافقم   منم   دهه هشتادی ام  Big Grin
به سلامتی همه دهه هشتادیا Heart Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza2400 ، mehrdadno ، 1381mohammadreza ، یلدا930 ، Jєιяαη ، mozhi fafa ، †cυяɪøυs† ، 83 pooneh ، yegi200180 ، ابوالفضل جون ، roya15 ، vampire whs ، mnhh
دهه 70پرچمش بالاس...
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، Cute+Girl ، mozhi fafa ، shovalie ، Thyme ، Two_Face ، ○°łåmýå°○ ، عسل شیطون
مخالفم:||||||| خوب من انقدام لیلی به لالام نذاشتن و لوسم نکردن ولی چه اشکالی داره؟ حسودیتون میشه؟ بعدشم تقصیر ما نبوده که دهه هشتادی شدیم همه دهه هشتادی ها لوس نیستن نمونش خودم میتونین بپرسین من هم مثل شما واسم سختگیری میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط mozhi fafa ، یلدا930 ، omidkaqaz ، 83 pooneh ، yegi200180
آگهی
هه اره منم ي دفترچه دارم (دفترچه رابط اوليا ومربيان) صفحه  اولش برامون برچسب ميچسبوندن

پاسخ
 سپاس شده توسط Hanie...... ، mozhi fafa ، یلدا930
نه نه نه Sleepy Angry Dodgy
اصلا قبول ندارم Angry Dodgy Undecided
من معدلم19/79شده Sad Sad Sad
ب یه گوشی معمولی هم راضی ام ولی نمیخرن خونواده crying crying crying crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza2400 ، Jєιяαη ، mozhi fafa ، Thyme ، roya15
من خودم 80.ولی 70 ها رو هم خیلی دوست دارم. شاید بخاطر اینه که من 80 بدنیا اومدم و نزدیکم به 70. 80ها رو عشقه. علیرضا.
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ narges ღ ، یلدا930 ، nazanin-a ، mozhi fafa
اوممم
من هشتادم ولی پنجتا از اون صد افرینا دارم
دوتا هم آیپد
hi i'm a loser
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ narges ღ ، یلدا930 ، Jєιяαη ، mozhi fafa ، omidkaqaz ، roya15

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس: بعد میگن تو اروپا دزدی نمیشه... ببین تا باور کنی
  سیر تکاملی عروسک باربی-طنز-حتما ببین
  به کدومش اعتیاد داری؟؟؟؟؟؟
Tongue جـــــرأتشو داری سوار این تــــــاب بـــشی؟؟؟؟؟
  دوس داری اینجا شنا کنی؟؟؟؟
  عکس های سگم جوجی بیا ببین بدووووو.....!
  خالکوبی منزجرکننده داخل چشم +۱۸
  داخل کیف افراد مختلف -----.-------.-------
  بیا ببین بخون برو
  بـسته بندی هــای خلاقانه و جـالب√(توصیه میکنم حتما بیا ببین)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان