انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بدترین اتفاق تو مدرسه!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
تو مدرسه بدترین اتفاق زندگیتون چی بوده؟؟؟؟
از نمره بگیر تا دعوا!!!!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دعوا با معلم عربیم کونه لقش بیخی خخخ ولی :

بدترین و ناراحتت کننده ترینش پارسال اردو سر تاپ بودم با سرعت تموم بهترین دوستم اومد پشتم چونش بخیه خورد Sad
مدرسه راهنمایی ما کلا بی در و پیکر بود یه بار با 3 تا از دوستام  قایمکی تو مدرسه موندیم بعد از یه ساعت که مطمئن شدیم همه رفتن دو تا از بچه ها رفتن دستشویی/دستشویی رو حیاط بود و حیاطمون کاملا ماشین رو بود/ من و اون دوستم هم هر چی صبر کردیم نیومدن ما هم رفتیم بریم دستشویی همین که پامون رو از پله گذاشتیم بالا یه ماشین بوق زد چشمتون روز بد نبینه از ترس داشتم تو خودم دستشویی میکردم برگشتیم دیدیم 2تا ازدفتردارامونن دیگه هیچی اومدن زنگ معاونمون زدن وچون کارداشتن رفتن اما گفتن صبرکنید تامعاون بیاد /معاونمون این قدرعصبانی بود که صداش از اونور موبایل میومد /ما هم ازترسمون قبل اینکه معاون بیاد ازانس گرفتیم ورفتیم خونه والبته ماجراها توخونه شروع شد و زمانی اوج گرفت کهم معاونمون زنگ خونمون زد .
با معلم قرانم دعوا کردم در حد المپیک ولی کیف داد چون خوب اسکلش کردم
جا مدادی فول اپشن  +گرون قیمت ترین نوشت ابزار ها مو 

دزدیدن  crying
یه سری لشکر کشیدیم ما سومیا واس اولیاSmile))))))
اوووف چ دوایی بود!!!!!
دوزتم مانتوش داخون شد اونیکی مقنعش..اصن ی وضی-ـ-
له شدن کودکان ابتدایی توسط......نمیخوام توضیح بدم چون حالتون بد میشه
دعوا چون پای یکی رو به بیمارستان کشوندم!
وااااااااااااااااااییییی
یه سال داشتیم کتابخونه کلاسو مرتب میکردیم زنگ مدرسه خورد همه رفتن خونه
اون موقع در کلاسمون خراب بود بچها هم وقتی رفتن بیرون درو بستن یادش بخیر با دوتا از دوستام در رومون قفل شد
حالا دوستمم دستشویی داشت شدید و د هه یابو بیارو هندونه بار کن خلاصه بعد دو ساعت خانواده ها تااااااااااااااااااازه اومدن مدرسه و سرایدارم درو براشون باز کرد هیچی دیگه با کلی دنگو فنگ درو باز کردنو مارو اووردن بیرون فاجعه ای بوداااااااا
fبغل دستیم حالت تهوع گرفته بود!!!!!
یهو دیدیم چیزی گیر نیورده تو پالتوش بالا اورده
vahidrk
صفحه‌ها: 1 2 3