امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدترین اتفاق تو مدرسه!!!

تو مدرسه بدترین اتفاق زندگیتون چی بوده؟؟؟؟
از نمره بگیر تا دعوا!!!!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدترین اتفاق تو مدرسه!!! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، Thyme ، تینا45 ، alone girl_sama ، koorosh-joon ، گل آی ، ѕтяong ، فرانه
آگهی
دعوا با معلم عربیم کونه لقش بیخی خخخ ولی :

بدترین و ناراحتت کننده ترینش پارسال اردو سر تاپ بودم با سرعت تموم بهترین دوستم اومد پشتم چونش بخیه خورد Sad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ρяіηᴄεss ᗩʟɪs Dɪ¢ᴛαᴛᴏя

پاسخ
 سپاس شده توسط M.AMIN13 ، koorosh-joon
مدرسه راهنمایی ما کلا بی در و پیکر بود یه بار با 3 تا از دوستام  قایمکی تو مدرسه موندیم بعد از یه ساعت که مطمئن شدیم همه رفتن دو تا از بچه ها رفتن دستشویی/دستشویی رو حیاط بود و حیاطمون کاملا ماشین رو بود/ من و اون دوستم هم هر چی صبر کردیم نیومدن ما هم رفتیم بریم دستشویی همین که پامون رو از پله گذاشتیم بالا یه ماشین بوق زد چشمتون روز بد نبینه از ترس داشتم تو خودم دستشویی میکردم برگشتیم دیدیم 2تا ازدفتردارامونن دیگه هیچی اومدن زنگ معاونمون زدن وچون کارداشتن رفتن اما گفتن صبرکنید تامعاون بیاد /معاونمون این قدرعصبانی بود که صداش از اونور موبایل میومد /ما هم ازترسمون قبل اینکه معاون بیاد ازانس گرفتیم ورفتیم خونه والبته ماجراها توخونه شروع شد و زمانی اوج گرفت کهم معاونمون زنگ خونمون زد .
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، M.AMIN13 ، R@H@ joon ، koorosh-joon
با معلم قرانم دعوا کردم در حد المپیک ولی کیف داد چون خوب اسکلش کردم
واسه کسی که رفته زانو نزن نماز میت سجده نداره
پاسخ
جا مدادی فول اپشن  +گرون قیمت ترین نوشت ابزار ها مو 

دزدیدن  crying
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

پاسخ
 سپاس شده توسط R@H@ joon ، koorosh-joon
یه سری لشکر کشیدیم ما سومیا واس اولیاSmile))))))
اوووف چ دوایی بود!!!!!
دوزتم مانتوش داخون شد اونیکی مقنعش..اصن ی وضی-ـ-
پاسخ
آگهی
له شدن کودکان ابتدایی توسط......نمیخوام توضیح بدم چون حالتون بد میشه

پاسخ
دعوا چون پای یکی رو به بیمارستان کشوندم!
[img]ooo.jpg[/img]بهت قول نمیدم وقتی رفتی منتظرت بمونم ولی خواهش میکنم وقتی برگشتی....

یه شاخه گل رو قبرم بزار!!
پاسخ
وااااااااااااااااااییییی
یه سال داشتیم کتابخونه کلاسو مرتب میکردیم زنگ مدرسه خورد همه رفتن خونه
اون موقع در کلاسمون خراب بود بچها هم وقتی رفتن بیرون درو بستن یادش بخیر با دوتا از دوستام در رومون قفل شد
حالا دوستمم دستشویی داشت شدید و د هه یابو بیارو هندونه بار کن خلاصه بعد دو ساعت خانواده ها تااااااااااااااااااازه اومدن مدرسه و سرایدارم درو براشون باز کرد هیچی دیگه با کلی دنگو فنگ درو باز کردنو مارو اووردن بیرون فاجعه ای بوداااااااا
دارم دختر خوبے میشم...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط M.AMIN13 ، R@H@ joon ، koorosh-joon
fبغل دستیم حالت تهوع گرفته بود!!!!!
یهو دیدیم چیزی گیر نیورده تو پالتوش بالا اورده
vahidrk
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نتایج پویش دانش‌آموزی مدرسه حماسه اعلام شد_ آبان 1400
  تاپیک کمک رسانی در آزمون آنلاین (آزمون مجازی مدرسه ، کانون زبان ایران و ...)
  وقتی میری مدرسه اولین کاری که میکنی چیه؟؟
  تو مدرسه کودوم بودی؟
  سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید
  اگه امروز روز اخر مدرسه بود وزنگ اخرم بود چیکارمیکردین
  مدرسه تلوزیونی ایران
  تعيين اشتباهاتي كه در جريان عمليات حسابداري اتفاق مي افتد
  اگه تو مدرسه کلاس رباتیک بزارن ثبت نام میکنید؟
  اتفاقات جالب در مدرسه یا دانشگاه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان