انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت گو ازاد نسخه+267+
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-09-2015، 0:41)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متن بیوگرافیم
فارســـی ......lllılllıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılllılll

صـدای مـهـراد هـیـدن ♥

وطـن پـرسـتـیـه یـاس ♣

قـدرت ویـلـسـون ☺

قافیه سـازی ام جـی ∰

ایهام هـاے جـی جـی ♣

احـسـاس سـجـیـل ⁂

لـات بـودن سـورنـا ஐ

کـل کـل پـیـشـرو ൠ

خـالـتـور تتلو †

غـم دایـان §

واج آرایـی قـافـ ☼

وجـود پـایـدار Ω

صـادق بـودن صـادق இ

ψ♣♥ تـنـهـایـی حـصـیـن ψ♣♥

ஜ۩۞۩ஜ نـصـیـیـت هـای بــهـرامஜ۩۞۩ஜ...

غم دایان از همه بهتر بود .__. 
(11-09-2015، 0:40)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:40)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:33)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معمولا فرید پاتوقش گ.آ بود. جدیدا اصلا نمیبینمش. امان از سال تحصیلی -_- چه میکنه با ادم

عزیزم همه رفتن از فلش :|
فرید ، امیر ، رزی ، اهورا ، کیمیا ، بهاره ، شیوا ، غزل ، مرضی و ...

کلا رفتن؟ یا فقط تا آخر سال تحصیلی نیستند؟

ب جز دو نفر آخر ک ب خاطر مدرسه نیستن بقیه رفتن کلا
(11-09-2015، 0:44)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:40)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:40)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:33)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معمولا فرید پاتوقش گ.آ بود. جدیدا اصلا نمیبینمش. امان از سال تحصیلی -_- چه میکنه با ادم

کیاا ؟.-.
(11-09-2015، 0:44)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آخ آخ من حدود یه ماه نبودم اصن نمیدونم این چیزارو... دلم برا همه مخصوصا فرید و شومپت گفتناش تنگ میشه fs10
(11-09-2015، 0:44)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:41)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متن بیوگرافیم
فارســـی ......lllılllıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılllılll

صـدای مـهـراد هـیـدن ♥

وطـن پـرسـتـیـه یـاس ♣

قـدرت ویـلـسـون ☺

قافیه سـازی ام جـی ∰

ایهام هـاے جـی جـی ♣

احـسـاس سـجـیـل ⁂

لـات بـودن سـورنـا ஐ

کـل کـل پـیـشـرو ൠ

خـالـتـور تتلو †

غـم دایـان §

واج آرایـی قـافـ ☼

وجـود پـایـدار Ω

صـادق بـودن صـادق இ

ψ♣♥ تـنـهـایـی حـصـیـن ψ♣♥

ஜ۩۞۩ஜ نـصـیـیـت هـای بــهـرامஜ۩۞۩ஜ...

غم دایان از همه بهتر بود .__. 
اره دایان اخر غمه صداش... اهنگ الکل و حرف مردم ازش شنیدی؟
بدون فرید این انجمن سوت و کور میشه ._.
من برم شام بله خره اومدن-_-
(11-09-2015، 0:43)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:42)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:39)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:37)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:36)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شنا بلدم Big Grin
زیر دریایی و وسایل غواصی هم رایگانه Big Grin
تا حالا به عنوان مهمان یه موضوعو خوندین؟
یعنی وارد اکانتتون نشین ولی بیاین فلش
تا حالا شده؟

ره خیلی اصاب خورد کنه >.<
مهمان بودن یا زیر آب عزیزم؟

میهمان ._.

(11-09-2015، 0:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 0:19)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پلیکان^_^
یه سوال چن سالته؟

افسرده >_<
14 سال و 9 ماه و 12 روز .-. شما بگیر 15 سال ^_^

پلیکان پلیکان پلیکان
7 سال اختلاف سنی تف>.<

افسرده افسرده افسرده >.<
اشکال نداره حالا مهم نی >.< :| 

اااا
که مهم نیس حالا دوس داری چی صدات کنم؟ Big Grin

الان من مثلا بگم ملیکا صدا کن ت دیگه نمیگی پلیکان :|||| ؟
(11-09-2015، 0:46)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدون فرید این انجمن سوت و کور میشه ._.

من دلم برا اهورا تنگ میشه
نه من از وطن پرستیه یاس و خالتور تتلو و کل کل پیشرو خوشم اومد با تنهایی حصین