انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت گو ازاد نسخه+267+
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نه من دقيقا ميدونم قيافت شبيه كيه و ياد كي ميافتم
يه چيزي بگم؟
دور از جونت طرف مرده
(11-09-2015، 16:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 16:04)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزی برو عکسمو ببین.. :| غزی :v

هوی من رو اسمم حساسم ! -_-

_

هرکی بهم بگه ( غذا :| + غزی ) تعلیق دائمی ! -_-

شوخی موخیم نداریم !

:| غز چی..؟؟:|
:89: اسم دختر عمه من غزالست
ما بهش ميگفتيم غِزغول
اسم منو چجوري ميشه مخفف يا مسخره كرد؟
سیبیلات رشد کرده آ :v

موهای دستشو :|
(11-09-2015، 16:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 16:01)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 15:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 15:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تي ام بكس
غزل حالا كه نرفتي داستانتم بنويس
دو سال بيشتر وقت ندارم برا ساختش

البته اگه قابل ساخت باشه^_^
البته اگه ادامه دار باشه ! میگم خودت بنویس بهتره D: با اون همه پیشنهادی که دادی !

(11-09-2015، 15:54)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 15:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر نمیکردم واقعا بشه ^_^ !

سلام غزل .-.
چی ؟o.O
هیچی._.

از این سخنرانی های شادی خوشم میاد دمش گرم ! ._.

(11-09-2015، 15:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Hi :||||

برای آخرین بار تذکر میدم ! فارسیییییییییییی ..

______

تا الان داشتم کتابام و میدیدم و میخوندم ! آخرش به این نتیجه رسیدم که ترک تحصیل کنم ._.!
:>> دمش گرم الان نتیجش چی شد?

آخه نمیدونی که چند خط مینویسه ! من میمیرم یه دو خط کامل ُ بنویسم ..:|

فکر کنم اهورا قضیش حل شده چون داشتم صندلیش ُ میخوندم گفت فعلا هست !

____

واسه والیبال دعا کنید .. فردا ساعت 7 و 45 بازی دارن با لهستانی آ ..
اره٭ـ٭
تو اکادمی نقدشو برو ببین چه قدر نوشته !!
+
تو بیدار میشی ؟ یا میگی به کسی بیدارت کنه ؟ بابام قرار شد مارو بلند کنه
شاید ببریم .___.
+
علی خودت-.-
(11-09-2015، 16:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يه چيزي بگم؟
دور از جونت طرف مرده

بیچاره پسر ب اون نازی :| خدابیامرزتش..دلم بره عشقاش میسوزه :|
(11-09-2015، 16:08)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:89: اسم دختر عمه من غزالست
ما بهش ميگفتيم غِزغول
اسم منو چجوري ميشه مخفف يا مسخره كرد؟

آشی :v
(11-09-2015، 16:08)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2015، 16:07)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يه چيزي بگم؟
دور از جونت طرف مرده

بیچاره پسر ب اون نازی :| خدابیامرزتش..دلم بره عشقاش میسوزه :|

از دست عشقاش مرد:|
(11-09-2015، 16:08)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیبیلات رشد کرده آ :v

موهای دستشو :|

زیدم میگه بزن.. :vسیبیل میره تو دهنم.. :v
مردما :| مو داره دیه :|||

+مروا من شبی دخترام..؟؟:|||
سزلازام (: