انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داره شروع میشهههههه جلوشو بگیرید نیاد زمانو نگه دارید باوا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
ههه دمت گرم
واقعا واویلا لیلی¡
واویلالیلی حالابدبخت شدیم خیییییلی Sad
 :493:تابستون باز 9 ماه باید بریم مدرسه یه   :301: بیاد اونجا زر بزنه و شب زود  90 بزنیم وبریم cof 
خیلی بده cry2 :hlp: 
فقط هر چی میتونین معلمارو اذیت کنین وبهشون بخندین 245
فقط10روز دیگر مانده به بازگشت به شکنجه گاه.....دوستان تنتونو حسسسسسسسااابی روغن بمالید...روغن فرد اعلا................... این روزا یعنی اویلا ...از این روغنا باشه ها
.
.
.
.
.
به هر حال تسلیت...بوی ماه مهرم داره میاد خفه شدیمggreggreggre
وایییییییی
(14-09-2015، 18:14)برسین. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2015، 17:40)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2015، 17:29)برسین. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2015، 17:26)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واس ما که دیگه مدرسه تموم شد
.
.
.
ولی الان آرزومه فقط یه زنگ دیگه با بچه هامون سر کلاس درس باشم....هههههعععععععیییییییییی
خوشبحالت
میگما جای ما نمیری
نه از یه طرف که خدایی خوش بحالم!!
کاشکی مدرسه یه جوری بود هر وقت که دلت تنگ شد و عشقت گرفت بری
خودتم داری میگی کاشکی

وقتی که مث من فارغ تحصیل شدی میفهمی دلت چقد هوای مدرسه رو میکنه...الان نمیدونی
من خيلى خوش حالم شروع شد مدرسه چون امسالم چيزى به علمم مى افزونم
من عاشق مدرسه ام و خیلی خوشهالم که شروع میشه
اي بابا...............بازم بايد خيليارو تحمل كنم
خدايا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4