انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داره شروع میشهههههه جلوشو بگیرید نیاد زمانو نگه دارید باوا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
امسال که ویروس کورونا اومد دیههه
!!
ولی خب به هر حال تسلیت و باید گفت15
الان یه ماه دیگه باید بریم مدرسهه
یاد امتحان ریاضی میوفتم گریم میگیرع crying crying
(24-07-2020، 12:18)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاد امتحان ریاضی میوفتم گریم میگیرع crying  crying

واای خدا ریاضی Sad Sad
من الان گیر یه درس ریاضی اونم نهایی ام
تا قبول نشم دیپلم نمیتونم بگیرم  crying crying
(24-07-2020، 12:23)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2020، 12:18)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واای خدا ریاضی Sad Sad

مزخرف ترین درس جهانهههه
(24-07-2020، 12:26)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2020، 12:23)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

واای خدا ریاضی Sad Sad

مزخرف ترین درس جهانهههه

من به شخصه تاالان
بر پدرو مادر اون یارو که ریاضی رو آورد جزوء درسها
هزاران بار درخلوت و اشکار درود و صلوات فرستادم 1717
(24-07-2020، 12:28)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2020، 12:26)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2020، 12:23)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

واای خدا ریاضی Sad Sad

مزخرف ترین درس جهانهههه

من به شخصه تاالان
بر پدرو مادر اون یارو که ریاضی رو آورد جزوء درسها
هزاران بار درخلوت و اشکار درود و صلوات فرستادم 1717

Telegh_01
صفحه‌ها: 1 2 3 4