انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 269 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-09-2015، 13:02)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:57)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان برای اولین بار مقنعه ـَم رو سرم کردم یه ذره که دقت کردم دیدم چه قَدر شبیه مدیر مدرسه قبلمونم:|
لعنتیا یه جوری درستش کردن نمیزارن یه تار مو ـَم بیرون بیوفته -_- !
+ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=5729&pid=3078601#pid3078601

یکی معنی کنه لطفا :|||

سلام هرویین من :>
خانوم مدبر :7777
:|
لینکش باز نمیشه برا عادیا :|

سلام شوهرم ._. + کاربر عادی :>>> :|
ماچت کو ؟ :|
_
دیگه پرو نشین انتظار دارین بخش مدیریت ُ واسه عادیا باز کنه ؟ .-.
نُچ نُچ نُچ -_-

مدیر سورمه ای :|
رنگ لباس مدرسه ای اصن -_-
فرستادمش بره نون بگیره برا ناهار
آره |:
-_-

یه سوال ناهار چی داریم که با نونه :| ؟
مگه شما برنج نمیخورین ؟ ._. تازه برنج تو رشد سیبیلا کمک میکنه .. [ :||||||||||| ]
ناهارم نه ، نهار :|
درسته ؟ :|||
پ سعی کن مدیر بشی مثل من .^. [ فعال + شاد ] ._.
(20-09-2015، 13:04)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیگه دارم از دست این کلاس معجون سازی دیوونه میشم >_<
میگه 6 تا snake fangs بریز تو دیگ .. منم همین کارو میکنم ولی هی میگه اشتباهه ! دوباره تمرین کن :/
فک کنم اون توضیحاتی ک گفتی ببندم خیلی موثر بودنا ._.
خودت تا چه مرحله ای پیش رفتی ؟

منم :|
هر یدونش 3 تاس :|
2 تا بنداز بعد آسیاب کن 
اون بنفشا رو گفتم ببند :|
کتاب ک لازمه :|
همچنان روی leave to brew موندم :|

شادول گلبی خنگ بازی در نیار لطفن |:
دوستان من نمیدونم چرا شما با من مشکل دارین...یکی دیگه اومده توهین کرده حالا شما با من دعوا دارین...منی ک اصن نمیدونم حتی اسم واقعیش چیه...چن سالشه یا هر کوفت دیگه ای......
ولی اگه فک می کنین ک بنده مقصرم ببخشید Dodgy
OMG ._.

Ardebili Boy :||||||||
کسی وانتونز گوش مبده اینجا :|؟ 
بدرود 
(20-09-2015، 13:07)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:04)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میگه 6 تا snake fangs بریز تو دیگ .. منم همین کارو میکنم ولی هی میگه اشتباهه ! دوباره تمرین کن :/

2 تا بنداز بعد آسیاب کن 

من تا یکی میندازم میگه دوباره تمرین کن ._.
قبلش احیانا نباس کار دیگه ای کرد ؟ اون سه تا دکمه ی پایین دیگ رو میگم :|
بعدش چه جوری اسیاب کنم ؟
عاغا متررررررررررررجم پیدا نمیشه ؟ من مترررررررررجم میخام بخدا >_<
(20-09-2015، 13:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:02)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:57)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان برای اولین بار مقنعه ـَم رو سرم کردم یه ذره که دقت کردم دیدم چه قَدر شبیه مدیر مدرسه قبلمونم:|
لعنتیا یه جوری درستش کردن نمیزارن یه تار مو ـَم بیرون بیوفته -_- !
+ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=5729&pid=3078601#pid3078601

یکی معنی کنه لطفا :|||

سلام هرویین من :>
خانوم مدبر :7777
:|
لینکش باز نمیشه برا عادیا :|

سلام شوهرم ._. + کاربر عادی :>>> :|
ماچت کو ؟ :|
_
دیگه پرو نشین انتظار دارین بخش مدیریت ُ واسه عادیا باز کنه ؟ .-.
نُچ نُچ نُچ -_-

مدیر سورمه ای :|
رنگ لباس مدرسه ای اصن -_-
فرستادمش بره نون بگیره برا ناهار
آره |:
-_-

یه سوال ناهار چی داریم که با نونه :| ؟
مگه شما برنج نمیخورین ؟ ._. تازه برنج تو رشد سیبیلا کمک میکنه .. [ :||||||||||| ]
ناهارم نه ، نهار :|
درسته ؟ :|||
پ سعی کن مدیر بشی مثل من .^. [ فعال + شاد ] ._.

منظورم برا شام بود :|
7 روزو ک برنج نمیخورم :|
و خداوند شکم را آفرید تا رژیم بگیریم :|
ناهار :|
نهار ینی روز (عربی)
ن :|
نمیخوام :|

(20-09-2015، 13:09)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:07)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

2 تا بنداز بعد آسیاب کن 

من تا یکی میندازم میگه دوباره تمرین کن ._.
قبلش احیانا نباس کار دیگه ای کرد ؟ اون سه تا دکمه ی پایین دیگ رو میگم :|
بعدش چه جوری اسیاب کنم ؟
عاغا متررررررررررررجم پیدا نمیشه ؟ من مترررررررررجم میخام بخدا >_<

شادول گلبی خنگ شدی ها :|
بنداز تو هاون :| تو پاتیل نریز :|
(20-09-2015، 13:02)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:59)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:56)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 12:53)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احسان از دیشب دارم گرگ رو گوش میکنم ......... جزو ده نفر اول بودم دانلودش کردم ........... تا حالا صد بار گوشش کردم

من همین که منتشر شد گرفتمش 
ثقشنگ نیست 
اکیپ خوبی برا خوندن نبودن 

ارع قبول دارم
+
به نظر تو اگه بخوای از بین رپرای فارس یه اکیپ چهار نفره جمع کنی کیارو جمع میکردی؟

یاس 
حصین
صادق
عرفان
نظر منم (یاس  هیچکس حصین پیشرو)
(20-09-2015، 13:08)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی وانتونز گوش مبده اینجا :|؟ 

احمق سلام بده Angry Angry Angry Angry Angry