انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 269 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
احسان :|| دیروز خیلی خوب روشنم کردیا ._.*
(20-09-2015، 13:59)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:54)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببعی اسلیترینی -_-

پلنگ هافلبافی .. چه کتابی ؟

یوزپلنگ اسلیترینی :|

معجون سازی 
جانور شناسی
گیاه شناسی
ورد ها
(همه ی کتابای صفه ی اولش)
حیوون چی خریدی .-. ؟
(20-09-2015، 13:59)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:55)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:50)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی فرانچ امیر وگاسD:

(20-09-2015، 13:49)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه مدیر از سر کم سابقگی و .. اومده یه حرفی زده !
دلیل نمیشه شماها وایسید و فقط نگاه کنید که !
وظیفتونو انجام بدید دوباره اعتراض کردن ما خودمون جوابشونو میدیم !

رواله._. 
حقوق میدین؟._____. 
D:
اینا واسه مسابقه هاشون شارژ هزاری میدن :V
حقوق کجا بود !

شارژم خودمون باید بدیم:|||| 
ی مسابقه بزارین دیگه لامصبا-_-
قبلا شیوا از صابر یکم یکم بلند میکرد الان دیگه هیچکس نیD:
یه دو سه نفر موندیم تو مدیریت ماهم بریم میانگین سنی مدیریت میشه 12 !
بعد وضعیت همین میشه بچه 11 ساله از سر حسودی / لجبازی / دعوا / .. یا میاد اخطار میده یا هروز بهونه میاره یا همرو محروم میکنه !
اون موقع فلش جذاب میشه .. تو فکر پول نباش باو اون پیشکش !

از دیت ما کاری بر نمیاد؟ 
نسل بعدی فلشD:
فرض کن من ناظم بشمD:
.ای وای سقف:/\
(20-09-2015، 14:01)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:59)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:54)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببعی اسلیترینی -_-

پلنگ هافلبافی .. چه کتابی ؟

یوزپلنگ اسلیترینی :|

معجون سازی 
جانور شناسی
گیاه شناسی
ورد ها
(همه ی کتابای صفه ی اولش)
حیوون چی خریدی .-. ؟
اوکی ..
جغد ._.
(20-09-2015، 13:59)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:55)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:50)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی فرانچ امیر وگاسD:

(20-09-2015، 13:49)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه مدیر از سر کم سابقگی و .. اومده یه حرفی زده !
دلیل نمیشه شماها وایسید و فقط نگاه کنید که !
وظیفتونو انجام بدید دوباره اعتراض کردن ما خودمون جوابشونو میدیم !

رواله._. 
حقوق میدین؟._____. 
D:
حقوق کجا بود !

بعد وضعیت همین میشه بچه 11 ساله از سر حسودی / لجبازی / دعوا / .. یا میاد اخطار میده یا هروز بهونه میاره یا همرو محروم میکنه !
منم مدیر بودم با کنار رفتن من میانگین اومد پایین :| امیر لوم داد -_-*
(20-09-2015، 14:01)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

در چ مورد ؟ :|
سوال آخرو ج ندادی منبعِ دریوزگی :|
(20-09-2015، 13:59)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی کار داری بیا پ. خ:|
پره صندوقت
ولی اگع میخوای چیزی بگی ک ذهنم و درگیر کنه نیا:|||||||

خالیش کردم .
نه کار خاصی ندارم ، چیزی هم نمیخواستم بگم که ذهنتون رو پر کنه جناب :|
فقط میخواستم بگم اخلاقتون رو یکم با من اصلاح کنید .. چون من واقعا دیگه خسته شدم ._.
اگه بخاطر اون قضیه اینجوری میکنی یه بار گفتم ؛ من اون رو فراموش کردم . همون موقع هم گفتم ناراحت نشدم ! برخلاف خیلیا که اگه تو اون شرایط قرار میگرفتن حتما ناراحت میشدن .
من هی سعی میکنم صمیمانه و مهربانانه مثل یک خاهر با شما رفتار کنم ولی مثل دشمن جوابمو رو میدی ؛ دلیل این کار رو نمیفهمم . بعضیا میگن اهمیت نده ؛ ولی به این نتیجه رسیدم بی اهمیتی حماقته ..
قصد بدی ندارم .. امیدوارم ناراحت نشده باشی .. ولی بدون من دیگه ناراحت شدم از حرفایی که میزنید =|
(20-09-2015، 14:02)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 14:01)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

در چ مورد ؟ :|
سوال آخرو ج ندادی منبعِ دریوزگی :|

:| رفتم برنم دیه
(20-09-2015، 14:02)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-09-2015، 13:59)Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
علی فرانچ امیر وگاسD:

رواله._. 
حقوق میدین؟._____. 
D:
حقوق کجا بود !

منم مدیر بودم با کنار رفتن من میانگین اومد پایین :| امیر لوم داد -_-*

سحر مدیر بود ن تو:|
رفتن تو ی پیشرفت و جهش در تیم بود:||
اقا کی خندوانه اجرای امین حیایی و امیرمهدی ژوله رودیده ؟ :|
چه غوغایی شده این عکسو:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/g2eo_img_20150920_152934.jpg